Obchod Zábavné Hračky Vám nabízí hračky, hry, inraktivní a robotické hračky a mnoho dalšího sortimentu pro zábavu dětí i dospělých.             tel.: (+420) 720 143 320
 

Obchod: Hledáte dárek pro děti? Co třeba Interaktivní lvíček Kokum, který se učí české povely. Najdete v sekci Robotické a interaktivní hračky. Zboží odesíláme i do Slovenské republiky.


 

Teleskopy, hvězdářské dalekohledy, vědecké hračky

Vědecké hračky

Nabídka 9 položek zboží. Seřadit podle: názvu ceny oblíbenosti nejnovější nejprodávanější

Teleskop a mikroskop s příslušenstvím 44x39cm

cena :540 Kč
zobrazit detail
*Sada pro malé vědce obsahuje mikrosop a dalekohled.* *Dětský mikroskop:* Zvětšení mikroskopu: 300x, 600x a 1200x Osvětlení zkoumané plochy pomocí zrcátka. *Dětský dalekohled:* Přiblížení dalekohledu: 20x, 30x a 40x. Včetně nastavitelné trojnožky.
více... 

Teleskopický dalekohled se stojánkem a kompasem

cena :449 Kč
zobrazit detail
*Dětský teleskopický dalekohled s kompasem* se hodí pro každého malého hvězdáře, který rád obdivuje noční oblohu. Splňte přání malému snílkovi a pořiďte mu tento dalekohled s propracovaným designem. Dalekohled lze otáčet o 360 ° kolem své osy. Včetně korekčního kolečka pro lepší zaostření. Součástí balení je teleskop, třínohý stativ a 3 okuláry s různým stupněm přiblížení (20x, 30x, 40x). Na vrchní části teleskopu najdete funkční kompas. *Rozměr:* 58x32x36cm
více... 

Světelný globus ATLANTIS 25cm

cena :889 Kč
zobrazit detail
*Světelný globus ve stylovém designu.* Pro poznávání světa Vám poslouží zeměpisná mapa, po rozsvícení se změní na mapu politickou. Půlpoledník – imitace kovu, podstavec je vyroben z afrického dřeva.
více... 

Svítící globus COLOMBO 25cm

cena :889 Kč
zobrazit detail
*Světelný glóbus, soudobá politická mapa antického vzhledu s vyznačením plaveb dávných mořeplavců.* Půlpoledník a podstavec z plastu v „medové“ barvě. Popisky – český jazyk. Dárková odnosná krabice. Vyrobeno v EU. Průměr: 25 cm. Výška: 36 cm.
více... 

Globus Luminoso ORION 30cm

zobrazit detail
*Světelný globus – Pro poznávání světa Vám poslouží zeměpisná mapa, po rozsvícení se změní na mapu politickou.* Půlpoledník a podstavec z černého „kouřového“ plastu. Dárková odnosná krabice. Popisky v českém jazyce. Vyrobeno v EU. *Průměr:* 30 cm *Výška:* 40 cm *Měřítko:* 1 : 42 500 000
více... 

Světelný globus FALCON 25cm

cena :589 Kč
zobrazit detail
*Oblíbený svítící globus určený především pro školou povinné.* Rozsvícený globus - politické zobrazení: jednotlivé země jsou barevně rozlišeny, na mapě jsou větší města. Zhasnutý globus - zeměpisné zobrazení: na mapě jsou zvýrazněny hory, údolí, nížiny, roviny, mořské příkopy. Stínovaný reliéf hor navozuje pocit trojrozměrnosti a dodává globusu hloubku. *Průměr:* 25 cm *Výška:* cca 37 cm *Základna:* Plast *Poledník:* Plast *Balení*: Dárková krabice *Jazyk:* česky
více... 

Světelný globus ORION 25cm

cena :555 Kč
zobrazit detail
*Světelný globus se zeměpisnou mapou, po rozsvícení mapa politická. * *Průměr:* 25 cm *Výška:* 36 cm Podstavec a půlpoledník z černého „ kouřového“ plastu. Dárková odnosná krabice. Vyrobeno v EU.
více... 

Globus ARIES GIACOMINO 16cm

cena :329 Kč
zobrazit detail
*Zeměpisný glóbus.* *Měřítko:* 1 : 80 000 000 Nesvětelný glóbus se zeměpisnou mapou. Půlpoledník a podstavec je z modrého plastu. Nejsou zakresleny souřadnice zeměpisné šířky a délky. Dárková odnosná krabice. Popisky – český jazyk.
více... 

Světelný globus - 3D reliéf, 30cm

zobrazit detail
*Světelný globus s 3D reliéfem.* Neosvětlený glóbus znázorňuje zeměpisnou mapu světa a po rozsvícení mapu politickou. Tento glóbus dále plasticky znázorňuje světová pohoří pomocí 3D reliéfu. Ke glóbusu si můžete zdarma stáhnout bezplatnou aplikaci pro android a tablety, která Vám umožňuje blíže poznávat a hledat místa. V aplikaci také virtuálně otáčíte glóbusem a rozlišujete denní a noční efekt. (Aplikace je v 6ti světových jazycích. Není v češtině.) Průměr 30 cm. Výška 40 cm. Měřítko 1:42 500 000 Součástí balení je plastový poledníkový oblouk a plastový podstavec, manuál v češtině a informace s odkazem pro stažení aplikace.
více... 
 

 

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky, doporučujeme Vám obchod Rono.cz.
Specialista na dětská elektrická auta.

Navštivte obchod Rono.cz
 
 
Nejprodávanější zboží:
 
Nejnovější zboží:
 
Seo servis
F © PortalWeb.cz - tvorba web stránek Hodnocení obchodu na Zbozi.cz Recenze obchodu na Heureka.cz

cena: 0 Kč