Obchod Zábavné Hračky Vám nabízí hračky, hry, inraktivní a robotické hračky a mnoho dalšího sortimentu pro zábavu dětí i dospělých.             tel.: (+420) 720 143 320
 

Obchod: Hledáte dárek pro děti? Co třeba Interaktivní lvíček Kokum, který se učí české povely. Najdete v sekci Robotické a interaktivní hračky. Zboží odesíláme i do Slovenské republiky.


 

Akční nabídka

Nabídka 18 položek zboží. Seřadit podle: názvu ceny oblíbenosti nejnovější nejprodávanější

Interaktivní lvíček Kokum, reagující na české povely

cena : 1596 Kč
Sleva: 31%
akční cena : 1099 Kč
zobrazit detail
*Interaktivní plyšový lvíček Kokum reaguje na 19 různých povelů v českém jazyce, které závisí na pokroku ve třífázovém výcviku. Pořiďte svým malým krotitelům lva, který nekouše!* První interaktivní zvířátko, které můžete opakováním povelů vytrénovat. Tři úrovně schopností, na poslední umí 19 pokynů. Úroveň se nemaže s výměnou baterií, ale dá se vynulovat ručně. *Rozměry:* výška 29 cm, délka 29 cm Výrobek obsahuje 4×AA vyměnitelné baterie pro předváděcí účely. Vyměňte je co nejdříve za nové. *Plyšový interaktivní lvíček Kokum - pusťte si ukázku funkcí:* [http://www.youtube.com/watch?v=2AzF8wa4JAQ]
více... 

Lezoucí miminko Honzík s doplňky, 12 funkcí

cena : 1566 Kč
Sleva: 17%
akční cena : 1299 Kč
zobrazit detail
*Honzík je roztomilé miminko, které si rádo hraje. Jako všechna miminka je zvědavý, rád zkoumá okolí a učí se novým věcem.* V základním módu Honzík reaguje na 4 různé podněty a chová se podobně jako malé děťátko. Tím, že se o něj budete starat a hrát si s ním se postupně naplní míra zkušeností a Honzík bude reagovat na stále více podnětů okolí. V plném módu obsahuje 12 různých funkcí rozdělených do tří úrovní učení. Na těle má resetovací tlačítko, kterým můžete vymazat paměť a celý proces učení tak začít znovu. Součástí balení je také dudlík a míček, se kterým si Honzík hraje. Doporučený věk: 3+ Rozměr: 27cm Baterie: 4x LR6 (AA), jsou součástí balení. (vložené baterie slouží pro předváděcí účely, vyměňte je co nejdříve za nové) *Lezoucí miminko Honzík s doplňky - pusťte si ukázku funkcí:* [http://www.youtube.com/watch?v=A6ZGmjluv5Y]
více... 

Chodící pejsek Lola reagující na české povely

cena : 1018 Kč
Sleva: 8%
akční cena : 935 Kč
zobrazit detail
*Plyšový pejsek Lola štěňátko reagující na české povely.* Interaktivní plyšový pejsek Lola chodí, štěká, hýbe hlavou a vrtí ocáskem jako skutečný pejsek. Po vyslovení jejího jména poslouchá svého pána na slovo. 3x LR03 (AAA), jsou součástí balení. Baterie slouží pro předváděcí účely, vyměňte je co nejdříve za nové.
více... 

Robot Artur na IR dálkové ovládání, velký 35cm

cena : 1499 Kč
Sleva: 15%
akční cena : 1269 Kč
zobrazit detail
*Interaktivní bojový robot Artur, 35cm.* Robot Artur dokáže 28 různých funkcí. Ústřední funkcí je střelba z kanónu. *Mezi dalšími funkcemi robota jsou:* Funkce automatického vypnutí Volba hlasitosti Bojová sekvence Hlídka - robot vykoná pohotovostní sekvence Programování sekvencí ruzných pohybů Robotická řeč Spouští melodie Robota je možné ovládat IR dálkovým ovladačem. Hračka je vhodná pro holky i kluky. *Napájení:* Ovládač: 2x 1,5V "AAA" (nejsou součástí balení) Robot: napájen přes USB kabel.
více... 

Interaktivní robot Viktor s ovládáním pohybem ruky

cena : 840 Kč
Sleva: 11%
akční cena : 749 Kč
zobrazit detail
*Robot Viktor verze 2017 má celkem 21 různých funkcí. Ústřední funkcí je ovládání robota pohybem ruky!* *Mezi dalšími funkcemi robota jsou:* Funkce automatického vypnutí Volba hlasitosti Bojová sekvence Mód rychlosti chůze, jízdy Programování sekvencí ruzných pohybů Tančí Robotická řeč Spouští melodie Robota je možné ovládat IR dálkovým ovladačem. Robot má vlastní nabíjecí baterii a nabíjecí USB kabel je součástí. Baterie do dálkového ovládání 2x 1,5V "AAA" nejsou součástí balení. Vhodné pro děti od 3 let.
více... 

Panenka Nancy křišťálová princezna s korunkou

cena : 905 Kč
Sleva: 10%
akční cena : 819 Kč
zobrazit detail
*Nádherná panenka Nancy křišťálová princezna.* Sní vaše malá slečna o kariéře princezny? Pořiďte jí poradkyni v podobě Nancy, nádherné panenky, která se právě proměnila v okouzlující křišťálovou princeznu. Má vytříbený vkus. Ke 43 cm vysoké panence patří luxusní princeznovské šaty, sundavací korunka, náhrdelník a barevně sladěné vlásky, se kterými si jistě vyhraje každá kreativní holčička.
více... 

Mickey Mouse plyšový, 30cm, smějící se

cena : 569 Kč
Sleva: 5%
akční cena : 540 Kč
zobrazit detail
*Plyšová postavička Mickey Mouse o velikosti 30cm potěší všechny přátele známého myšáka Mickeyho.* Mickey Mouse, někdy Myšák Mickey, je známá kreslená postavička z dílny The Walt Disney Company, na baterie 3xLR44-jsou součástí. Baterie lze vyměnit.
více... 

Interaktivní medvídek Kuba, 39 cm

cena : 1249 Kč
Sleva: 46%
akční cena : 669 Kč
zobrazit detail
*Heboučký plyšový medvídek, mluvící česky tě naučí spoustu zajímavých věcí. Objevuj svět s mluvícím medvídkem Kubou.* Kuba má dva samostatné módy: Stand Alone – medvídek lze použít jen tak bez zařízení a Smart Device – pro propojení s tabletem nebo chytrým telefonem. Medvídek se aktivuje přiložením jeho ručiček k sobě. Až začne hrát melodie, Kuba je připravený si hrát. V Stand Alone módu, po stisknutí pravé nožky začne Kuba vyprávět pohádky. Levá nožka zase spustí písničky. Pro mód Smart Device je důležité si zdarma stáhnout aplikaci Luv’n Learn. Propojení zařízení s Kubou pomocí Bluetooth umožní přístup k písničkám, příběhům, puzzle a matematickým hrám, které zabaví každé zvídavé dítě. Medvídek poslouží také pro nahrání a přehrávání vlastních zpráv, písniček či pohádek. *Velikost:* 39 cm Výrobek obsahuje 3×AA vyměnitelné baterie pro předváděcí účely. Vyměňte je co nejdříve za nové. *Plyšový interaktivní mluvící medvídek Kuba - pusťte si ukázku funkcí:* [http://www.youtube.com/watch?v=Xk9ownYpjy8]
více... 

Stavebnice Eco Farm Pat a Mat velká farma 541ks

cena : 959 Kč
Sleva: 40%
akční cena : 579 Kč
zobrazit detail
*Stavebnice BanBao z farmářské kolekce Eco Fram Pat a Mat - velká ekologická farma se zvířáty a postavičkami. Pat a Mat se učí starat o své hospodářství a rozumnět zahradničení.* Výhodou BanBao stavebnice je její kombinovatelnost s jinými stavebnicemi (například LEGO). BanBao je stavebnice, která vaše dítě nejen zabaví, ale zároveň i vzdělá. Tato hračka v dětech probouzí zvědavost, procvičuje jejich soustředění a fantazii.
více... 

stavebnice Eco Farm stáj s koníkem 59ks + 1 figurka

cena : 265 Kč
Sleva: 10%
akční cena : 239 Kč
zobrazit detail
*BanBao stavebnice Eco Farm stáj s koníkem 59ks + 1 figurka ToBees v krabičce.* Výhodou BanBao stavebnice je její kombinovatelnost s jinými stavebnicemi (například LEGO). BanBao je stavebnice, která vaše dítě nejen zabaví, ale zároveň i vzdělá. Tato hračka v dětech probouzí zvědavost, procvičuje jejich soustředění a fantazii.
více... 

Stavebnice Eco Farm farmářský traktůrek s vlečkou 115ks + 1 figurka

cena : 310 Kč
Sleva: 6%
akční cena : 290 Kč
zobrazit detail
*BanBao stavebnice Eco Farm farmářský traktůrek s vlečkou 115ks + 1 figurka ToBees.* Výhodou BanBao stavebnice je její kombinovatelnost s jinými stavebnicemi (například LEGO). BanBao je stavebnice, která vaše dítě nejen zabaví, ale zároveň i vzdělá. Tato hračka v dětech probouzí zvědavost, procvičuje jejich soustředění a fantazii.
více... 

Dětský stan Doktorka Plyšáková

cena : 559 Kč
Sleva: 11%
akční cena : 499 Kč
zobrazit detail
*Dětský stan s oblíbenou postavičkou Doktorka Plyšáková. Každé dítě touží mít svou tajnou skrýš.* Krásný stan, který poskytuje skvělou zábavu pro všechny kluky a holky. Děti zbožňují domečky, skrýše a hru na schovávanou a v tomto stanu si užijí spoustu legrace a zábavy nejen se svými kamarády ale i s rodiči, kterým mohou ukázat jejich vlastní svět. Stan je určen do dětského pokojíčku, herny nebo dětského koutku. Rozměr: 75 x 90 X 75 cm (š x v x h)
více... 

Stavebnice Creatables 3v1, orel, jestřáb, tygr 295 dílků

cena : 474 Kč
Sleva: 15%
akční cena : 405 Kč
zobrazit detail
*Stavebnice Creatables 3v1, orel, jestřáb, tygr. Postavte si z jedné stavebnice hned 3 zvířata!* Výhodou BanBao stavebnice je její kombinovatelnost s jinými stavebnicemi (například LEGO). BanBao je stavebnice, která vaše dítě nejen zabaví, ale zároveň i vzdělá. Tato hračka v dětech probouzí zvědavost, procvičuje jejich soustředění a fantazii.
více... 

Stavebnice Creatables postav si zvíře 3v1 lev 328ks

cena : 479 Kč
Sleva: 16%
akční cena : 403 Kč
zobrazit detail
*Stavebnice BanBao ze zvířecí kolekce Creatables - postav si zvíře 3v1 lev / tyranosaurus / tygr. Postavte si z jedné stavebnice hned 3 zvířata!* Výhodou BanBao stavebnice je její kombinovatelnost s jinými stavebnicemi (například LEGO). BanBao je stavebnice, která vaše dítě nejen zabaví, ale zároveň i vzdělá. Tato hračka v dětech probouzí zvědavost, procvičuje jejich soustředění a fantazii.
více... 

Stavebnice Creatables postav si zvíře 3v1 pták 295ks

cena : 479 Kč
Sleva: 15%
akční cena : 405 Kč
zobrazit detail
*Stavebnice BanBao ze zvířecí kolekce Creatables - postav si zvíře 3v1 pták / pterodaktyl / škorpion. Postavte si z jedné stavebnice hned 3 zvířata!* Výhodou BanBao stavebnice je její kombinovatelnost s jinými stavebnicemi (například LEGO). BanBao je stavebnice, která vaše dítě nejen zabaví, ale zároveň i vzdělá. Tato hračka v dětech probouzí zvědavost, procvičuje jejich soustředění a fantazii.
více... 

Stavebnice Hi-tech čtyřkolka racing 06 zpětný chod 200ks

cena : 479 Kč
Sleva: 15%
akční cena : 409 Kč
zobrazit detail
*Stavebnice Hi-tech čtyřkolka racing 06 zpětný chod 200ks. Stavebnice BanBao z nadčasové kolekce Hi-Tech - modrá čtyřkolka racing 06 na zpětný chod.* Výhodou BanBao stavebnice je její kombinovatelnost s jinými stavebnicemi (například LEGO). BanBao je stavebnice, která vaše dítě nejen zabaví, ale zároveň i vzdělá. Tato hračka v dětech probouzí zvědavost, procvičuje jejich soustředění a fantazii.
více... 

Stavebnice Hi-tech pouštní vozidlo 05 zpětný chod 207ks

cena : 479 Kč
Sleva: 15%
akční cena : 409 Kč
zobrazit detail
*Stavebnice Hi-tech pouštní vozidlo 05 zpětný chod 207ks. Stavebnice BanBao z nadčasové kolekce Hi-Tech - červeno-černé pouštní auto na zpětný chod.* Výhodou BanBao stavebnice je její kombinovatelnost s jinými stavebnicemi (například LEGO). BanBao je stavebnice, která vaše dítě nejen zabaví, ale zároveň i vzdělá. Tato hračka v dětech probouzí zvědavost, procvičuje jejich soustředění a fantazii.
více... 

Dětská elektronická pokladna s dotykovým panelem a mikrofonem

cena : 1049 Kč
Sleva: 5%
akční cena : 999 Kč
zobrazit detail
SMOBY dětská elektrická pokladna je kvalitní a moderní hračka pro malé děti, které rády pomáhají při nákupech, obdivují prodavačky u pokladny a při hře je pak rády napodobují. Je vyrobena z kvalitního plastu, který je odolný a dlouho vydrží. Je proveden ve svěžích barvách. Jde o kombinaci bílé a světle zelené barvy, které rozzáří každý dětský pokoj. Pokladna vypadá velmi realisticky a je zmenšeninou pokladen ze supermarketů. Děti rády napodobují činnosti dospělých a nákupy patří k téměř každodennímu programu. Pokladna disponuje dotykovým displejem, který má funkčnost kalkulačky a displeji se zbožím. Kalkulačka dokáže sčítat, odčítat, dělit a násobit. Stejně tak se odtud ovládá funkční mikforon, který je součástí pokladny.
více... 
 

 

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky, doporučujeme Vám obchod Rono.cz.
Specialista na dětská elektrická auta.

Navštivte obchod Rono.cz
 
 
Nejprodávanější zboží:
 
Nejnovější zboží:
 
Seo servis
F © PortalWeb.cz - tvorba web stránek Hodnocení obchodu na Zbozi.cz Recenze obchodu na Heureka.cz

cena: 0 Kč