Obchod Zábavné Hračky Vám nabízí hračky, hry, inraktivní a robotické hračky a mnoho dalšího sortimentu pro zábavu dětí i dospělých.             tel.: (+420) 720 143 320
 

Obchod: Hledáte dárek pro děti? Co třeba Interaktivní lvíček Kokum, který se učí české povely. Najdete v sekci Robotické a interaktivní hračky. Zboží odesíláme i do Slovenské republiky.


 

Stavebnice

Nabídka 21 položek zboží. Seřadit podle: názvu ceny oblíbenosti nejnovější nejprodávanější

Stavebnice Fire hasičská čtyřkolka s člunem 58ks + 1 figurka

cena :249 Kč
zobrazit detail
*BanBao stavebnice Fire hasičská čtyřkolka s člunem 58ks + 1 figurka ToBees v krabičce.* Výhodou BanBao stavebnice je její kombinovatelnost s jinými stavebnicemi (například LEGO). BanBao je stavebnice, která vaše dítě nejen zabaví, ale zároveň i vzdělá. Tato hračka v dětech probouzí zvědavost, procvičuje jejich soustředění a fantazii.
více... 

Stavebnice Fire hasičské letadlo 125ks + 1 figurka

cena :349 Kč
zobrazit detail
*BanBao stavebnice Fire hasičské letadlo 125ks + 1 figurka ToBees v krabičce.* Výhodou BanBao stavebnice je její kombinovatelnost s jinými stavebnicemi (například LEGO). BanBao je stavebnice, která vaše dítě nejen zabaví, ale zároveň i vzdělá. Tato hračka v dětech probouzí zvědavost, procvičuje jejich soustředění a fantazii.
více... 

Stavebnice Fire hasičský vrtulník 272ks + 3 figurky

cena :329 Kč
zobrazit detail
*Stavebnice BanBao ze záchranné hasičské kolekce Fire - hasičská helikoptéra zachraňující osoby z hořících lodí. Balení obsahuje 272 kostek a 3 figurky ToBees, obrázkový návod a samolepky.* Výhodou BanBao stavebnice je její kombinovatelnost s jinými stavebnicemi (například LEGO). BanBao je stavebnice, která vaše dítě nejen zabaví, ale zároveň i vzdělá. Tato hračka v dětech probouzí zvědavost, procvičuje jejich soustředění a fantazii.
více... 

Stavebnice Eco Farm farma se silem 328ks + 3 figurky

cena :509 Kč
zobrazit detail
*Stavebnice Eco Farm farma se silem 328ks + 3 figurky.* Výhodou BanBao stavebnice je její kombinovatelnost s jinými stavebnicemi (například LEGO). BanBao je stavebnice, která vaše dítě nejen zabaví, ale zároveň i vzdělá. Tato hračka v dětech probouzí zvědavost, procvičuje jejich soustředění a fantazii. Součástí balení jsou i figurky zvířátek a farmářů. Ideálně zkombinujte tuto stavebnici s dalšími z řady BanBao Farma.
více... 

Stavebnice Eco Farm farmářský domeček 315ks + 3 figurky

cena :509 Kč
zobrazit detail
*Stavebnice Eco Farm farmářský domeček 315ks + 3 figurky.* Výhodou BanBao stavebnice je její kombinovatelnost s jinými stavebnicemi (například LEGO). BanBao je stavebnice, která vaše dítě nejen zabaví, ale zároveň i vzdělá. Tato hračka v dětech probouzí zvědavost, procvičuje jejich soustředění a fantazii. Součástí je také silné navíjecí rameno, díky kterému můžeš vytahovat do výšky těžké náklady. Jak s touto technikou správně pracovat? To tě naučí 1 ToBees figurka dělníka.
více... 

Stavebnice Eco Farm Pat a Mat velká farma 541ks

cena : 959 Kč
Sleva: 40%
akční cena : 579 Kč
zobrazit detail
*Stavebnice BanBao z farmářské kolekce Eco Fram Pat a Mat - velká ekologická farma se zvířáty a postavičkami. Pat a Mat se učí starat o své hospodářství a rozumnět zahradničení.* Výhodou BanBao stavebnice je její kombinovatelnost s jinými stavebnicemi (například LEGO). BanBao je stavebnice, která vaše dítě nejen zabaví, ale zároveň i vzdělá. Tato hračka v dětech probouzí zvědavost, procvičuje jejich soustředění a fantazii.
více... 

Stavebnice Eco Farm farmářský traktůrek s vlečkou 115ks + 1 figurka

cena : 310 Kč
Sleva: 6%
akční cena : 290 Kč
zobrazit detail
*BanBao stavebnice Eco Farm farmářský traktůrek s vlečkou 115ks + 1 figurka ToBees.* Výhodou BanBao stavebnice je její kombinovatelnost s jinými stavebnicemi (například LEGO). BanBao je stavebnice, která vaše dítě nejen zabaví, ale zároveň i vzdělá. Tato hračka v dětech probouzí zvědavost, procvičuje jejich soustředění a fantazii.
více... 

stavebnice Eco Farm stáj s koníkem 59ks + 1 figurka

cena : 265 Kč
Sleva: 10%
akční cena : 239 Kč
zobrazit detail
*BanBao stavebnice Eco Farm stáj s koníkem 59ks + 1 figurka ToBees v krabičce.* Výhodou BanBao stavebnice je její kombinovatelnost s jinými stavebnicemi (například LEGO). BanBao je stavebnice, která vaše dítě nejen zabaví, ale zároveň i vzdělá. Tato hračka v dětech probouzí zvědavost, procvičuje jejich soustředění a fantazii.
více... 

Stavebnice Trendy City salon krásy 382ks + 3 figurky

cena :510 Kč
zobrazit detail
*Stavebnice BanBao z kolekce kouzelného města Trendy City - kadeřnictví, kosmetika, masáže, to vše tvoří salón krásy. Součástí balení je 382 kostek, 3 ToBees figurky, návod k sestavení a samolepky. Po sestavení lze salon krásy díky kloubovým součástkám otevřít a zavřít.* Výhodou BanBao stavebnice je její kombinovatelnost s jinými stavebnicemi (například LEGO). BanBao je stavebnice, která vaše dítě nejen zabaví, ale zároveň i vzdělá. Tato hračka v dětech probouzí zvědavost, procvičuje jejich soustředění a fantazii.
více... 

Stavebnice Trendy City koncertní pódium 318ks + 5 figurek

cena :490 Kč
zobrazit detail
*Stavebnice BanBao z kolekce kouzelného města Trendy City - zábava v záři reflektorů na koncertním pódiu. Součástí balení je 318 kostek, návod k sestavení, samolepky a 5 figurek ToBees v krabičce.* Výhodou BanBao stavebnice je její kombinovatelnost s jinými stavebnicemi (například LEGO). BanBao je stavebnice, která vaše dítě nejen zabaví, ale zároveň i vzdělá. Tato hračka v dětech probouzí zvědavost, procvičuje jejich soustředění a fantazii.
více... 

Stavebnice Hi-tech buggy 01 382ks

cena :759 Kč
zobrazit detail
*Stavebnice Hi-tech buggy 01 382ks.* Stavebnice BanBao z nadčasové kolekce Hi-Tech - oranžová buggy 01. Výhodou BanBao stavebnice je její kombinovatelnost s jinými stavebnicemi (například LEGO). BanBao je stavebnice, která vaše dítě nejen zabaví, ale zároveň i vzdělá. Tato hračka v dětech probouzí zvědavost, procvičuje jejich soustředění a fantazii.
více... 

Stavebnice Hi-tech čtyřkolka racing 06 zpětný chod 200ks

cena : 479 Kč
Sleva: 15%
akční cena : 409 Kč
zobrazit detail
*Stavebnice Hi-tech čtyřkolka racing 06 zpětný chod 200ks. Stavebnice BanBao z nadčasové kolekce Hi-Tech - modrá čtyřkolka racing 06 na zpětný chod.* Výhodou BanBao stavebnice je její kombinovatelnost s jinými stavebnicemi (například LEGO). BanBao je stavebnice, která vaše dítě nejen zabaví, ale zároveň i vzdělá. Tato hračka v dětech probouzí zvědavost, procvičuje jejich soustředění a fantazii.
více... 

Stavebnice Hi-tech pouštní vozidlo 05 zpětný chod 207ks

cena : 479 Kč
Sleva: 15%
akční cena : 409 Kč
zobrazit detail
*Stavebnice Hi-tech pouštní vozidlo 05 zpětný chod 207ks. Stavebnice BanBao z nadčasové kolekce Hi-Tech - červeno-černé pouštní auto na zpětný chod.* Výhodou BanBao stavebnice je její kombinovatelnost s jinými stavebnicemi (například LEGO). BanBao je stavebnice, která vaše dítě nejen zabaví, ale zároveň i vzdělá. Tato hračka v dětech probouzí zvědavost, procvičuje jejich soustředění a fantazii.
více... 

Stavebnice Creatables 3v1, orel, jestřáb, tygr 295 dílků

cena : 474 Kč
Sleva: 15%
akční cena : 405 Kč
zobrazit detail
*Stavebnice Creatables 3v1, orel, jestřáb, tygr. Postavte si z jedné stavebnice hned 3 zvířata!* Výhodou BanBao stavebnice je její kombinovatelnost s jinými stavebnicemi (například LEGO). BanBao je stavebnice, která vaše dítě nejen zabaví, ale zároveň i vzdělá. Tato hračka v dětech probouzí zvědavost, procvičuje jejich soustředění a fantazii.
více... 

Stavebnice Creatables postav si zvíře 3v1 lev 328ks

cena : 479 Kč
Sleva: 16%
akční cena : 403 Kč
zobrazit detail
*Stavebnice BanBao ze zvířecí kolekce Creatables - postav si zvíře 3v1 lev / tyranosaurus / tygr. Postavte si z jedné stavebnice hned 3 zvířata!* Výhodou BanBao stavebnice je její kombinovatelnost s jinými stavebnicemi (například LEGO). BanBao je stavebnice, která vaše dítě nejen zabaví, ale zároveň i vzdělá. Tato hračka v dětech probouzí zvědavost, procvičuje jejich soustředění a fantazii.
více... 

Stavebnice Creatables postav si zvíře 3v1 pták 295ks

cena : 479 Kč
Sleva: 15%
akční cena : 405 Kč
zobrazit detail
*Stavebnice BanBao ze zvířecí kolekce Creatables - postav si zvíře 3v1 pták / pterodaktyl / škorpion. Postavte si z jedné stavebnice hned 3 zvířata!* Výhodou BanBao stavebnice je její kombinovatelnost s jinými stavebnicemi (například LEGO). BanBao je stavebnice, která vaše dítě nejen zabaví, ale zároveň i vzdělá. Tato hračka v dětech probouzí zvědavost, procvičuje jejich soustředění a fantazii.
více... 

Kuličková dráha Vesmír

cena :389 Kč
zobrazit detail
*Barevná, plastová kuličková dráha s motivem Vesmír.* Obsahuje 41 různě sestavitelných dílků a 10 kuliček s potiskem. Děti si díky této hračce zdokonalují motoriku a představivost. Je jen na nich, jak si ji postaví.
více... 

Kuličková dráha Džungle

cena :389 Kč
zobrazit detail
*Barevná, plastová kuličková dráha s motivem Džungle.* Obsahuje 41 různě sestavitelných dílků a 10 kuliček s potiskem. Děti si díky této hračce zdokonalují motoriku a představivost. Je jen na nich, jak si ji postaví.
více... 

Kuličková dráha Včelka Mája

cena :389 Kč
zobrazit detail
*Barevná, plastová kuličková dráha s motivem Včelka Mája.* Balení obsahuje 37 různě sestavitelných dílků a 7 kuliček s motivy Včelka Mája a jejich přátel.
více... 

Stavebnice vojenský tank 308ks + 2 figurky

cena :370 Kč
zobrazit detail
*Stavebnice BanBao z armádní a bojové kolekce Defence Force - tank BB-121 na obranu vojenských zákopů. Součástí balení je 308 kostek, 2 figurky ToBees, návod k setavení a samolepky.* Výhodou BanBao stavebnice je její kombinovatelnost s jinými stavebnicemi (například LEGO). BanBao je stavebnice, která vaše dítě nejen zabaví, ale zároveň i vzdělá. Tato hračka v dětech probouzí zvědavost, procvičuje jejich soustředění a fantazii.
více... 

Stavebnice vojenské vozidlo Humvee na zpětný chod 290 ks + 3 figurky

cena :370 Kč
zobrazit detail
*Stavebnice BanBao z armádní a bojové kolekce Defence Force - vozidlo Humvee na zpětný chod do každého terénu. Součástí balení je 290 kostek, 3 figurky ToBees, návod k sestavení a samolepky.* Pohon: zpětný chod Výhodou BanBao stavebnice je její kombinovatelnost s jinými stavebnicemi (například LEGO). BanBao je stavebnice, která vaše dítě nejen zabaví, ale zároveň i vzdělá. Tato hračka v dětech probouzí zvědavost, procvičuje jejich soustředění a fantazii.
více... 
 

 

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky, doporučujeme Vám obchod Rono.cz.
Specialista na dětská elektrická auta.

Navštivte obchod Rono.cz
 
 
Nejprodávanější zboží:
 
Nejnovější zboží:
 
Seo servis
F © PortalWeb.cz - tvorba web stránek Hodnocení obchodu na Zbozi.cz Recenze obchodu na Heureka.cz

cena: 0 Kč