Obchod Zábavné Hračky Vám nabízí hračky, hry, inraktivní a robotické hračky a mnoho dalšího sortimentu pro zábavu dětí i dospělých.             tel.: (+420) 720 143 320
 

Obchod: Hledáte dárek pro děti? Co třeba Interaktivní lvíček Kokum, který se učí české povely. Najdete v sekci Robotické a interaktivní hračky. Zboží odesíláme i do Slovenské republiky.


 

Robotické a interaktivní hračky

seřadit podle: názvu | ceny
stránka: 1 2

Miminko ronící slzy Cry Babies Lea 30cm

zobrazit detail
Kloubové miminko Lea ze série Cry Babies v bílém overalku připomínající zajíčka. Když miminko nemá v puse svůj růžový dudlík, začnou mu z modrých očí téct slzy. Miminko vydává při pláči nespokojené zvuky, které se stupňují, dokud miminko neuklidníte, teprve poté se ozvou veselé zvuky. Miminko utěší dudlík v pusince nebo položení na záda. Overal je na suchý zip a lze miminku sundat. Miminko má na zadní straně hlavy nádržku na destilovanou vodu s kapacitou 80 ml. Miminko je ke krabičce připevněno pásy jako v autosedačce. 2x LR03 (AAA), jsou součástí balení Miminko které pláče ze série Cry Babies - pusťte si ukázku funkcí: [http://www.youtube.com/watch?v=A6ZGmjluv5Y]
více... 

Programovatelný robot - vědecká sada

zobrazit detail
*Programovatelný robot - vědecká sada od Albi* Seznamte se základy robotiky s vědeckou sadou Clementoni. Sestrojte si svého vlastního robota a naprogramujte ho na různé činnosti. Budete jej moci programovat a vyzývat kamarády k napínavým hrám a soutěžím. Robot vám může sloužit jako detektor kovů nebo ho můžete využít k různým zábavným činnostem. Díky vyměnitelným pažím ho můžete měnit podle vlastních představ. Sada obsahuje přehledný návod k použití. *Obsah balení:* hlava hledí (oči) krk paže kola a kolečko magnet klešťové ručičky držák fixu přihrádka na baterie s krytem paže s detektorem kovů LED diody plošný spoj elektromotorky tělo gumičky (pneumatiky) cílová brána ilustrovaný návod *Technické parametry:* věk: 8+ materiál: kov, plast výška robota po sestavení: 13 cm napájení: DC 6V baterie: 4xAAA/LR03 (nejsou součástí balení) Programovatelný robot - ukázka: [http://www.youtube.com/watch?v=IOuXvhnJqI4&t=5s]
více... 

Panenka Adélka 40 cm seznamuje děti s částmi lidského těla

cena :778 Kč
zobrazit detail
*Adélka povídá o lidském těle. Mluvící panenka Adélka zábavnou formou seznamuje děti s částmi lidského těla. Panenka reaguje na stisk ruky, nohy, ouška, úst, očí a bříška vždy nějakou větou.* Panenka Adélka hravou formou seznamuje malé maminky s jednotlivými částmi lidského těla. Dotkni se mých očí, úst, oušek, bříška, rukou nebo nohou a poslouchej! Pro každou z těchto částí těla mám pro Tebe připraveno 5 - 7 krátkých vět, které Ti pomohou zapamatovat si jejich názvy a také to, k čemu nám, lidem, slouží. Dotkni se ouška a uslyšíš: "To je mé ucho." nebo "Co jsi říkala, maminko?" Dotkni se rukou a uslyšíš: "Moje ruce." nebo "Já tleskám." Panenka má měkké tělíčko a mluví velmi příjemným dětským hláskem. Panenka z kolekce Mother Love - řada dětských panenek, která zpostředkovává dětem pocit "jaké je to být milující maminkou". Adélka učí a pomáhá rozvíjet mateřskou lásku a starostlivost. Baleno v kartonové krabici s výhradně českými a slovenskými popisy s výřezem vepředu. Napájení bateriemi 3 x AA 1,5V (jsou vloženy). Balení obsahuje také plastovou lahvičku a lízátko. Délka panenky cca 40 cm.
více... 

Zpívající panenka Adélka, 43 cm

zobrazit detail
Panenka Adélka zpívá krásně česky a přitom pohybuje pusinkou. Nauč se slova a zpívej spolu s ní. Ve svém repertoáru má písničky: - Holka modrooká - Prší, prší, jen se leje - Já mám koně, vraný koně Panenka z kolekce Mother Love - řada dětských panenek, která zpostředkovává dětem pocit "jaké je to být milující maminkou". Adélka učí a pomáhá rozvíjet mateřskou lásku a starostlivost. Baleno v kartonové krabici s výhradně českými a slovenskými popisy s výřezem vepředu. Napájení bateriemi 3 x AA 1,5V (jsou vloženy). Výška panenky je 43 cm.
více... 

Panenka Adélka chodička, zpívající 37cm

cena :650 Kč
zobrazit detail
*Novinka - Chodící Adélka v růžových šatičkách, 37 cm.* Zpívá 3 česko-slovenské písničky: Holka modrooká, Kukulienka kdě si bola a Prší, prší, jen se leje. Nakloněním hlavy panenky se určuje směr její chůze. Panenka funguje na 4ks baterií typu AA - nejsou součástí.
více... 

Panenka Bambolina pohyblivá se zvuky

cena :455 Kč
zobrazit detail
*Panenka Bambolina je určena pro nejmenší holčičky.* Nejen že je roztomilá a naprosto k zulíbání, ale při stlačení nožičky se začne smát a zvedat ručičky jako opravdové miminko. Bambolínu musí mít každá malá slečna ve svém pokojíčku a velice si ji oblíbí. Hračka funguje na baterky 2 x AA 1,5 V (jsou součástí balení). Vyrobeno z plastu. Panenka vhodná pro děti již od 2 let. Rozměry: 25 x 18 x 16 cm
více... 

Interaktivní vlak na kolejích mluvící, poznávání světa

cena :545 Kč
zobrazit detail
*Interaktivní vlak jezdí, svítí, hraje a vypráví o světových památkách v češtině. Výprava za poznáním světovým památek začíná- interaktivní vlaková sada. 4 senzory - 4 světové památky - český hlas - 49 dílů* Vlak může dráhu projíždět ve dvou módech. V prvním módu jezdí vlak plynule po dráze. Ve druhém módu jsou na dráze aktivní čtyři senzory, které jsou spojené se čtyřmi světoznámými stavbami: Eiffelova věž, Velká pyramida, Velká čínská zeď a socha Svobody. Vlak se u každé památky zastaví a český hlas ji krátce popíše. Dítě se tak během hry dozví spoustu zajímavých informací. Postavte vlakovou dráhu a vydejte se na CESTU KOLEM SVĚTA! 2 módy: ● volná jízda: Vlak jezdí plynule po dráze. ● aktivní senzory: Zastávky u monumentů komentované českým hlasem.
více... 

Interaktivní plyšový delfín Blu Blu, 60cm se zvukem a doplňky

zobrazit detail
*Interaktivní plyšový delfín Blu Blu pro holky i pro kluky. Vydává zvuky jako opravdový delfín a mrká svýma čarovnýma očima.* Plyšový delfín je nejen krásný na pohled, ale umí spoustu věcí, které vám rád předvede po stisknutí ploutve. Vydává zvuky jako opravdový delfín a mrká svýma čarovnýma očima. Když má BluBlu hlad, nakrmte ho rybičkou. A pokud je čas jít spát, vložte mu do pusy legrační dudlík nebo ho poplácejte po hlavě a on poslušně zavře oči a s chrápáním usne jako špalek! BluBlu bude úžasným kamarádem pro děti od 18 měsíců. Jeho tělíčko větších rozměrů je extra jemné. Každý se k němu bude chtít přitulit až na něj zamrká. Je prostě neodolatelný! Malé děti si na něj položí hlavičku a v malé chvilce usnou, jak je heboučký. Baterie: 4xAA jsou součástí hračky. Obsah balení: plyšový delfín 60 cm, rybička, dudlík.
více... 

Plyšová kosatka Connie, 30cm se zvukem

cena :619 Kč
zobrazit detail
*Interaktivní plyšová kosatka Connie pro holky i pro kluky.* Tato roztomilá fialová krasavice s nádherným jménem Connie, jistě potěší nejedno malé dítě. Connie je heboučká a má tmavě fialovou barvu. Kromě roztomilého vzhledu má přidanou hodnotu v podobě zvuků, které vydává po stisknutí vyznačeného místa. Další přidanou hodnotou je kosatčino umění pomrkávat nebo otevírat pusinku. Zvířátka spolu umění komunikovat i vzájemně, pokud jsou ve své bezprostřední blízkosti. Pořiď si tohoto mořského tvorečka a zažij s ním spoustu zábavy.
více... 

Plyšová velryba Sammi, 30cm se zvukem

cena :619 Kč
zobrazit detail
*Interaktivní plyšová velryba Sammi pro holky i pro kluky.* Tato nádherná bílá velryba s krásným jménem Sammi, jistě potěší nejedno malé dítě. Sammi je heboučká a má bílou barvu. Kromě roztomilého vzhledu má přidanou hodnotu v podobě zvuků, které vydává po stisknutí vyznačeného místa. Další přidanou hodnotou Sammi, je její umění pomrkávat nebo otevírat pusinku. Zvířátka spolu umí komunikovat i vzájemně, pokud jsou ve své bezprostřední blízkosti. Pořiď si tohoto mořského tvorečka a zažij s ním spoustu zábavy. Provoz: baterie 3x LR44 (součástí balení).
více... 

Dětský tablet v češtině a angličtině, učí písmena a slova

cena :755 Kč
zobrazit detail
Můj první dvojjazyčný (česko-anglický) tablet obsahuje 6 her. Objevuj a nauč se písmena i slova. Hláskuj své první slovo nebo stiskni dané písmenko tak rychle, jak jen umíš a poslouchej hudbu. Tablet je výuková interaktivní hračka vhodná pro děti od 3 do 6 let, která byla navržena ve Francii. Obsahuje 6 her. Česko-anglický program. Zvukové efekty. *Vlastnosti:* obsahuje 6 her česko-anglický program zvukové efekty *Parametry:* rozměry: 19 x 20 x 1,5 cm baterie: 2xAA LR06 (součástí výrobku)
více... 

Chytré minipero s kvízem

cena :309 Kč
zobrazit detail
*Chytré minipero s kvízem.* Obsahuje chytré minipero a 12 oboustranných karet s 24 tématickými lekcemi. U každého obrázku se nachází otázka. Dítě se ji má pokusit správně zodpovědět přitlačením minipera na jeden z puntíků na obrázku. Je-li odpověď správná, minipero zasvítí zeleně a ozve se odpovídající zvukový signál. V opačném případě se minipero rozsvítí červeně a zazní signál špatné odpovědi. Vhodné pro děti od 3-5 let. Napájení: 2 x baterie 1,5V typu AAA (nejsou součástí).
více... 

Dětský tablet s LED displejem v češtině a slovenštině

cena :319 Kč
zobrazit detail
Interaktivní hra s českým i slovenským hlasem (obsahuje tlačítko pro výběr jazyka). Děti zaujme a zábavnou formou je mnohému naučí. Učí čísla, učí písmenka, kvízem ověřuje získané znalosti, hraje pěkné melodie. Tablet rozvíjí jemnou motoriku, vizuální paměť a koordinaci oka. Výběr ze 2 barev. Chceš mít vlastní tablet jako maminka nebo tatínek? Tento tablet s LED displejem si s Tebou navíc bude povídat a naučí Tě spoustu zajímavých věcí! *Interaktivní "Tablet" vzdělává děti zábavnou formou prostřednictvím následujících funkcí:* *BAREVNÉ OBRÁZKY* - důvěrně známé objekty usnadňují dítěti orientaci a poznávání písmenek a slov *IKONY PÍSMENA-SLOVA* - seznamují děti s písmeny a slovy *IKONY ČÍSLA* - seznamují děti s čísly *Je vybaven několika režimy:* *MÓD PÍSMENA* - stiskni klávesu pro seznámení se s písmeny a čísly *MÓD SLOVA* - stiskni klávesu pro seznámení se se slovy *MÓD HLÁSKOVÁNÍ* - stiskni klávesu pro hláskování slov *MÓD "KDE JE PÍSMENO?"* - kvíz k ověření získaných znalostí *MÓD "KDE JE ČÍSLO?"* - kvíz k ověření získaných znalostí Tento tablet rozvíjí také motorické schopnosti a podporuje dítě v logickém myšlení. Hovoří česky i slovensky, jazyk zvolíte jednoduše pomocí tlačítka. Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Rozměry tabletu: 26,5 x 21,5 cm. Napájení bateriemi 3 x 1,5V typu "AAA" (nejsou součástí balení).
více... 

Krtkův naučný tablet s LED displejem

cena :499 Kč
zobrazit detail
*Krtkův naučný tablet s LED displejem je praktickým učitelem každého dítěte!* Tablet je dvojjazyčný a obsahuje 6 nahraných básniček Jiřího Žáčka. Tato parádní vychytávka tě naučí abecedu, čísla od 1 do 10, číst a psát, básničky, anglickou abecedu a anglická slovíčka. Tablet uvedeš do provozu dotykem prstu na kulaté tlačítko na pravé přední straně. Dále dotyky prstů volíš různé funkce dle obrázků přímo na LED displeji. Tento praktický kousek rozvíjí slovní zásobu, zrak a sluch, představivost, logické myšlení a zdokonaluje jemnou motoriku. *Krtkův naučný tablet - podrobný popis:* [http://www.youtube.com/watch?v=4MZJ7jIsi4w]
více... 

Krtkův pohádkový tablet 30x20x2cm na baterie

cena :499 Kč
zobrazit detail
*Krtkův dotykový pohádkový tablet, se kterým se děti naučí barvy, poslechnou si pohádku a seznámí se s Krtkovými kamarády.* Ovládání tabletu je řešeno dotykově, takže si s ním hravě poradí i ty nejmenší dětské ručičky. Učí dítě barvy. Seznámí jej s Krtečkem a jeho kamarády. Přehrává pohádku Jak Krtek ke kalhotám přišel. Rozvíjí slovní zásobu a představivost. Napomáhá s rozvojem jemné motoriky. *Materiál:* plast *Rozměry:* 30×20 cm *Baterie:* 3 x AAA (součástí balení) Vloženy 3 ks baterií AAA 1,5 - vložené baterie slouží pouze pro předváděcí účely.
více... 

Plyšový mluvící tukan, 18cm na baterie

zobrazit detail
*Tukan mluvící 18cm na baterie.* Vše co před tukanem řekneš, ti legračním hlasem zopakuje. Zábavný tukan opakuje slova směšně pozměněným hlasem. *Napájení:* 3 x baterie 1,5V typu "AAA". Hračka je vhodná pro děti od 3 let.
více... 

Líhnoucí se zvířátko Incubabies sovička

zobrazit detail
Sledujte, jak se líhne z vajíčka malý krokodýl, papoušek, sovička nebo dráček. Přiložte svůj prst na příslušné místo na vajíčku a poslouchejte, jak malému tvorečkovi uvnitř tluče srdíčko. Chvíli počkejte. Během pár okamžiků se skořápka rozpadne a vylíhne se z něj mláďátko. Podle nálady vydává zvuky a mrká očima. Reaguje na vaše pohlazení. Vyžaduje 2 AA baterie (jsou součástí balení). Obsahuje vejce a zvířátko.
více... 

Líhnoucí se zvířátko Incubabies dráček

zobrazit detail
Sledujte, jak se líhne z vajíčka malý krokodýl, papoušek, sovička nebo dráček. Přiložte svůj prst na příslušné místo na vajíčku a poslouchejte, jak malému tvorečkovi uvnitř tluče srdíčko. Chvíli počkejte. Během pár okamžiků se skořápka rozpadne a vylíhne se z něj mláďátko. Podle nálady vydává zvuky a mrká očima. Reaguje na vaše pohlazení. Vyžaduje 2 AA baterie (jsou součástí balení). Obsahuje vejce a zvířátko.
více... 

Líhnoucí se zvířátko Incubabies krokodýl

zobrazit detail
Sledujte, jak se líhne z vajíčka malý krokodýl, papoušek, sovička nebo dráček. Přiložte svůj prst na příslušné místo na vajíčku a poslouchejte, jak malému tvorečkovi uvnitř tluče srdíčko. Chvíli počkejte. Během pár okamžiků se skořápka rozpadne a vylíhne se z něj mláďátko. Podle nálady vydává zvuky a mrká očima. Reaguje na vaše pohlazení. Vyžaduje 2 AA baterie (jsou součástí balení). Obsahuje vejce a zvířátko.
více... 

Dětský tablet v češtině, angličtině a slovenštině

cena :785 Kč
zobrazit detail
Díky tomuto tabletu se děti mohou učit, aniž by uměly číst nebo psát. Tablet obsahuje jednoduché a zábavné hry pro předškolní děti.Můžeš objevovat: Písmena a odpovídající slova, barvy, čísla a tvary, zvířátka, hudební nástroje. Výrobek na baterie - 3xAA (součástí balení). Vhodné pro děti od 1 roku. *Výhody:* Snadno přenosný Lehký a elegantní Automatické vypnutí, které šetří životnost baterií
více... 

Alkalická baterie AA tužková 1,5V 2 kusy GP Ultra ve fólii (GP LR6)

cena :15 Kč
zobrazit detail
Řada alkalických baterií speciálně navržena pro stále rostoucí počet přístrojů pro volný čas s impulsnějším či vyšším odběrem proudu. Oproti běžným alkalickým bateriím dodají až *o 30% více energie*. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích se středním odběrem proudu jako např.: hračky, různá příruční či stolní digitální zařízení, herní konzole a ovladače, meteostanice a svítilny. Baterie obsahují ochranu proti vytečení a disponují skladovatelností až 7let. Jejich pracovní teplota je -20 °C až +60 °C. Cena za 1 balení / 2 kusy baterií možnost nabíjení: ne chemické složení: alkalické napětí: 1,5 V kategorie/řada: Ultra Alkaline typové označení: LR6 (tužka, AA) minimální kapacita: neuvádí se počet nabíjecích cyklů: nenabíjecí rozměr: 14,5 × 50,5 mm
více...

Alkalická baterie AA tužková 1,5V 1 kus GP Ultra blistr (GP LR6)

cena :16 Kč
zobrazit detail
Řada alkalických baterií speciálně navržena pro stále rostoucí počet přístrojů pro volný čas s impulsnějším či vyšším odběrem proudu. Oproti běžným alkalickým bateriím dodají až o 30% více energie. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích se středním odběrem proudu jako např.: hračky, různá příruční či stolní digitální zařízení, herní konzole a ovladače, meteostanice a svítilny. Obsahují ochranu proti vytečení a disponují skladovatelností až 7let. Jejich pracovní teplota je -20 °C až +60 °C. Cena za 1 kus baterie možnost nabíjení: ne chemické složení: alkalické napětí: 1,5 V kategorie/řada: Ultra Alkaline typové označení: LR6 (tužka, AA) minimální kapacita: neuvádí se počet nabíjecích cyklů: nenabíjecí rozměr: 14,5 × 50,5 mm
více...

Alkalická baterie AAA mikrotužka 1,5V 1 kus GP Ultra blistr (GP LR03)

cena :18 Kč
zobrazit detail
Řada alkalických baterií speciálně navržena pro stále rostoucí počet přístrojů pro volný čas s impulsnějším či vyšším odběrem proudu. Oproti běžným alkalickým bateriím dodají až *o 30% více energie*. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích se středním odběrem proudu jako např.: hračky, různá příruční či stolní digitální zařízení, herní konzole a ovladače, meteostanice a svítilny. Baterie obsahují ochranu proti vytečení a disponují skladovatelností až 7let. Jejich pracovní teplota je -20 °C až +60 °C. Cena za 1 ks možnost nabíjení: ne chemické složení: alkalické napětí: 1,5 V kategorie/řada: Ultra Alkaline typové označení: LR03 (mikrotužka, AAA) minimální kapacita: neuvádí se počet nabíjecích cyklů: nenabíjecí rozměr: 10,5 × 44,5 mm
více...

Alkalická baterie AAA mikrotužka 1,5V 2 kusy GP Ultra blistr (GP LR03)

cena :17 Kč
zobrazit detail
Řada alkalických baterií speciálně navržena pro stále rostoucí počet přístrojů pro volný čas s impulsnějším či vyšším odběrem proudu. Oproti běžným alkalickým bateriím dodají až *o 30% více energie*. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích se středním odběrem proudu jako např.: hračky, různá příruční či stolní digitální zařízení, herní konzole a ovladače, meteostanice a svítilny. Beterie obsahují ochranu proti vytečení a disponují skladovatelností až 7let. Jejich pracovní teplota je -20 °C až +60 °C. Cena za 1 balení / 2 kusy baterií možnost nabíjení: ne chemické složení: alkalické napětí: 1,5 V kategorie/řada: Ultra Alkaline typové označení: LR03 (mikrotužka, AAA) minimální kapacita: neuvádí se počet nabíjecích cyklů: nenabíjecí rozměr: 10,5 × 44,5 mm
více...
 
stránka: 1 2
 

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky, doporučujeme Vám obchod Rono.cz.
Specialista na dětská elektrická auta.

Navštivte obchod Rono.cz
 
 
Nejprodávanější zboží:
 
Nejnovější zboží:
 
Seo servis
F © PortalWeb.cz - tvorba web stránek Hodnocení obchodu na Zbozi.cz Recenze obchodu na Heureka.cz

cena: 0 Kč