Obchod Zábavné Hračky Vám nabízí hračky, hry, inraktivní a robotické hračky a mnoho dalšího sortimentu pro zábavu dětí i dospělých.             tel.: (+420) 720 143 320
 

Obchod: Hledáte dárek pro děti? Co třeba Interaktivní lvíček Kokum, který se učí české povely. Najdete v sekci Robotické a interaktivní hračky. Zboží odesíláme i do Slovenské republiky.


 

Robotické a interaktivní hračky

seřadit podle: názvu | ceny
stránka: 1 2

Interaktivní lvíček Kokum, reagující na české povely

cena : 1596 Kč
Sleva: 25%
akční cena : 1199 Kč
zobrazit detail
*Interaktivní plyšový lvíček Kokum reaguje na 19 různých povelů v českém jazyce, které závisí na pokroku ve třífázovém výcviku. Pořiďte svým malým krotitelům lva, který nekouše!* První interaktivní zvířátko, které můžete opakováním povelů vytrénovat. Tři úrovně schopností, na poslední umí 19 pokynů. Úroveň se nemaže s výměnou baterií, ale dá se vynulovat ručně. *Rozměry:* výška 29 cm, délka 29 cm Výrobek obsahuje 4×AA vyměnitelné baterie pro předváděcí účely. Vyměňte je co nejdříve za nové. *Plyšový interaktivní lvíček Kokum - pusťte si ukázku funkcí:* [http://www.youtube.com/watch?v=2AzF8wa4JAQ]
více... 

Panenka Nancy lyžařka s tučňáky

cena :1077 Kč
zobrazit detail
*Nádherná panenka Nancy lyřařka s tučňáky.* Pořiďte své holčičce soukromou učitelku lyžování. Panenka Nancy je na baterie a skutečně umí sama lyžovat! Kamarádská královna sjezdovek se bude vaší malé slečně věnovat jen za ubytování. Už při trénincích nebude nouze o legraci. Spolu s 43 cm vysokou panenkou k vám totiž v balení přicestují i dva roztomilí tučňáci. Chybět samozřejmě nebude pár lyží, ochranné brýle a elegantní sportovní obleček s volánovou sukní pro panenku. Panenka lyžuje i na rovině. Bez lyží se omezeně pohybuje. *Podrobný popis:* Panenka Nancy lyžařka má velkou výbavu oblečení. Zimní čepičku, lyžařské brýle, zimní šálu, stříbrnou zimní bundu s bílými rukávy, která se zavazuje stříbrnou šňůrkou, také sukýnku vzadu na suchý zip. Toto oblečení lze sundat. Bílé legíny s potiskem a lyžařské boty nelze sundat. Dále má odjímatelné lyže s vázáním, do kterých se snadno zacvaknou boty. Samostatné lyžařské hůlky se zacvaknou do dlaní. Pro pohyb je nutné vložit 3x baterii 1,5V, pohybuje rukama, nohama a hlavou, „lyžuje“ na hladkém povrchu. Má ohebné ruce v ramenou, loktech a zápěstí (o 360 st.) Nohy provádí pohyb v kyčlích dopředu a dozadu. Při lyžování pohybuje současně i rukama a hlavou. Panenka je na 3A baterie (1,5V). Baterie nejsou součástí balení.
více... 

Lezoucí miminko Honzík s doplňky, 12 funkcí

cena : 1566 Kč
Sleva: 7%
akční cena : 1449 Kč
zobrazit detail
*Honzík je roztomilé miminko, které si rádo hraje. Jako všechna miminka je zvědavý, rád zkoumá okolí a učí se novým věcem.* V základním módu Honzík reaguje na 4 různé podněty a chová se podobně jako malé děťátko. Tím, že se o něj budete starat a hrát si s ním se postupně naplní míra zkušeností a Honzík bude reagovat na stále více podnětů okolí. V plném módu obsahuje 12 různých funkcí rozdělených do tří úrovní učení. Na těle má resetovací tlačítko, kterým můžete vymazat paměť a celý proces učení tak začít znovu. Součástí balení je také dudlík a míček, se kterým si Honzík hraje. Doporučený věk: 3+ Rozměr: 27cm Baterie: 4x LR6 (AA), jsou součástí balení. (vložené baterie slouží pro předváděcí účely, vyměňte je co nejdříve za nové) *Lezoucí miminko Honzík s doplňky - pusťte si ukázku funkcí:* [http://www.youtube.com/watch?v=A6ZGmjluv5Y]
více... 

Pejsek Lucy reagující na české povely

cena :1299 Kč
zobrazit detail
Lucy je interaktivní plyšový pejsek o velikosti 29 cm, který dokáže reagovat až na 15 povelů v českém jazyce. Po vyslovení jejího jména poslechne svého pána na slovo. Dokáže se postavit na zadní i na přední, poprosit, zaštěkat, ale dokáže také zatancovat a poslat svému kamarádovi sladkou pusu. Hračka je přepnuta do funkce "Try me". Pro plnou funkci hračky musí být tlačítko v poloze "On". Baterie slouží pro předváděcí účely, vyměňte je co nejdříve za nové.
více... 

Chodící pejsek Lola reagující na české povely

cena : 1018 Kč
Sleva: 8%
akční cena : 935 Kč
zobrazit detail
*Plyšový pejsek Lola štěňátko reagující na české povely.* Interaktivní plyšový pejsek Lola chodí, štěká, hýbe hlavou a vrtí ocáskem jako skutečný pejsek. Po vyslovení jejího jména poslouchá svého pána na slovo. 3x LR03 (AAA), jsou součástí balení. Baterie slouží pro předváděcí účely, vyměňte je co nejdříve za nové.
více... 

Robot Artur na IR dálkové ovládání, velký 35cm

cena : 1499 Kč
Sleva: 15%
akční cena : 1269 Kč
zobrazit detail
*Interaktivní bojový robot Artur, 35cm.* Robot Artur dokáže 28 různých funkcí. Ústřední funkcí je střelba z kanónu. *Mezi dalšími funkcemi robota jsou:* Funkce automatického vypnutí Volba hlasitosti Bojová sekvence Hlídka - robot vykoná pohotovostní sekvence Programování sekvencí ruzných pohybů Robotická řeč Spouští melodie Robota je možné ovládat IR dálkovým ovladačem. Hračka je vhodná pro holky i kluky. *Napájení:* Ovládač: 2x 1,5V "AAA" (nejsou součástí balení) Robot: napájen přes USB kabel.
více... 

Interaktivní robot Viktor s ovládáním pohybem ruky

cena : 840 Kč
Sleva: 11%
akční cena : 749 Kč
zobrazit detail
*Robot Viktor verze 2017 má celkem 21 různých funkcí. Ústřední funkcí je ovládání robota pohybem ruky!* *Mezi dalšími funkcemi robota jsou:* Funkce automatického vypnutí Volba hlasitosti Bojová sekvence Mód rychlosti chůze, jízdy Programování sekvencí ruzných pohybů Tančí Robotická řeč Spouští melodie Robota je možné ovládat IR dálkovým ovladačem. Robot má vlastní nabíjecí baterii a nabíjecí USB kabel je součástí. Baterie do dálkového ovládání 2x 1,5V "AAA" nejsou součástí balení. Vhodné pro děti od 3 let.
více... 

Robot Zigy s funkcí rozpoznání hlasu model 2017

cena :1189 Kč
zobrazit detail
*Nový design a nové funkce roku 2017! Interaktivní Zigybot, robot s tajnou misí - verze 2017!* Robot Zigy je velmi úspěšná a oblíbená robotická hračka, která má velmi vydařené zpracování a vlastnosti a navíc ve verzi 2017 přichází s vylepšením. Robot Zigy doznal drobných designových změn a hlavně disponuje vlastní nabíjecí baterií, kterou můžete nabíjet pomocí USB kabelu podobně jako mobilní telefon! Interaktivní Zigybot, robot s tajnou misí. Zigy dokáže rozpoznat 17 českých příkazů/vět, na které odpovídá různými variantami odpovědí nebo provede požadovanou akci. *Mezi dalšími funkcemi robota jsou:* Měří teplotu okolí Vypráví 3 tématické příběhy Zpívá 3 "tradiční" kosmické písně Tancuje Zaznamná hlas a následně ho zkresleně zopakuje Robota je možné ovládat buď hlasem nebo IR dálkovým ovladačem. Hračka je vhodná pro holky i kluky. Baterie: Robot - součástí (nabíjení přes USB), Baterie do ovládání nejsou součástí balení. *Rozměry robota:* výška: 33 cm šířka: 15 cm hloubka: 10 cm *Rozměry boxu:* Výška: 34 cm Šířka: 26 cm Hloubka: 14 cm *Napájení:* *Robot:* USB nabíjení *Ovladač:* 2 x baterie 1,5V „AA“ *Ukázka některých funkcí:* [http://www.youtube.com/watch?v=gPWEUCVEmzc]
více... 

Líhnoucí se zvířátko Incubabies papoušek

zobrazit detail
Sledujte, jak se líhne z vajíčka malý krokodýl, papoušek, sovička nebo dráček. Přiložte svůj prst na příslušné místo na vajíčku a poslouchejte, jak malému tvorečkovi uvnitř tluče srdíčko. Chvíli počkejte. Během pár okamžiků se skořápka rozpadne a vylíhne se z něj mláďátko. Podle nálady vydává zvuky a mrká očima. Reaguje na vaše pohlazení. Vyžaduje 2 AA baterie (jsou součástí balení). Obsahuje vejce a zvířátko.
více... 

Moje vysněné štěňátko - LITTLE LIVE PETS RUFFLES

cena :1750 Kč
zobrazit detail
*Nejkrásnější malé štěňátko, které vypadá jako skutečné. Hýbe hlavou, očima a tlamičkou, pije z lahvičky, vydává zvuky a když spinká, zvedá se mu bříško.* Postarej se o své štěňátko.
více... 

Moje vysněné štěňátko - LITTLE LIVE PETS

zobrazit detail
Stiskni mi tlapku, otevřu oči! Jak je roztomilé! Pohlaď mě po hlavě, zahýbu hlavou nebo budu otevírat a zavírat oči. Nakrm ho z lahvičky. Dívej se, jak pije mlíčko! Pohlaď ho, ulož na bok a sleduj, jak usne. Když dýchá, zvedá se mu bříško. Je tak roztomilé! Moje vysněné ŠTĚŇÁTKO!
více... 

Moje vysněné koťátko - LITTLE LIVE PETS

zobrazit detail
Nejkrásnější malé koťátko, které vypadá jako skutečné. Hýbe hlavou, očima a tlamičkou, pije z misky, vydává zvuky a když spinká, zvedá se mu bříško. Postarej se o své koťátko.
více... 

Hatchimals líhnoucí se vajíčko

zobrazit detail
Hatchimals jsou interaktivní zvířátka, která se za láskyplné péče dětí sami vyklubou z vajíček a stanou se z nich kamarádi, které je třeba naučit spoustu věcí a zažít s nimi spoustu legrace. Vždy se vyklube jedno ze dvou Hatchimals na obale. U této varianty se vyklube zvířátko buď ZELENO/ŽLUTÉ nebo RŮŽOVO/ZELENÉ - je to takové překvapení až do poslední chvíle! FOTO je pouze ilustrační - vyobrazené barevné provedení se může odstínově mírně lišit od skutečnosti. Cena uvedena za jedeno balení=1 Vajíčko s 1 Zvířátkem Věk od : 5 let Na baterie: 2x AA (jsou součástí balení)
více... 

Interaktivní medvídek Kuba, 39 cm

cena : 1249 Kč
Sleva: 46%
akční cena : 669 Kč
zobrazit detail
*Heboučký plyšový medvídek, mluvící česky tě naučí spoustu zajímavých věcí. Objevuj svět s mluvícím medvídkem Kubou.* Kuba má dva samostatné módy: Stand Alone – medvídek lze použít jen tak bez zařízení a Smart Device – pro propojení s tabletem nebo chytrým telefonem. Medvídek se aktivuje přiložením jeho ručiček k sobě. Až začne hrát melodie, Kuba je připravený si hrát. V Stand Alone módu, po stisknutí pravé nožky začne Kuba vyprávět pohádky. Levá nožka zase spustí písničky. Pro mód Smart Device je důležité si zdarma stáhnout aplikaci Luv’n Learn. Propojení zařízení s Kubou pomocí Bluetooth umožní přístup k písničkám, příběhům, puzzle a matematickým hrám, které zabaví každé zvídavé dítě. Medvídek poslouží také pro nahrání a přehrávání vlastních zpráv, písniček či pohádek. *Velikost:* 39 cm Výrobek obsahuje 3×AA vyměnitelné baterie pro předváděcí účely. Vyměňte je co nejdříve za nové. *Plyšový interaktivní mluvící medvídek Kuba - pusťte si ukázku funkcí:* [http://www.youtube.com/watch?v=Xk9ownYpjy8]
více... 

Mluvící papoušek Charlie opakující slova

cena :670 Kč
zobrazit detail
*Mluvící papoušek Charlie, opakující slova, na baterie.* Krásně barevný plyšový papoušek potěší každého. Může to být i skvělý společník, díky tomu, že papoušek opakuje dvakrát vše, co řeknete. Po stisknutí bříška začne Charlie opakovat vše, co okolo sebe slyší. Díky praktickému poutku si ho můžete dát třeba na ruku, nebo na rameno a mít ho tak všude sebou. *Doporučený věk:* 18m+ *Rozměr:* 15cm *Baterie:* 3x LR03 (AAA), jsou součástí balení Skvělý dárek pro děti, které se s ním rozhodně nebudou nudit.
více... 

Plyšový medvěd Vojtík, mluvící česky, vypráví pohádky

cena :739 Kč
zobrazit detail
*Plyšový medvěd mluvící česky, který ti bude vyprávět pohádky!* Veselý plyšový medvídek Vojtík vypráví dětem 6 známých, českých pohádek. Stačí zmáčknout jeden ze symbolů na jeho těle a poslouchat, co dětem Vojtík vypráví. Plyšák je vhodný pro děti od 12 měsíců. Vojtík pomůže dětem rozvíjet motoriku a vnímání, stačí zmáčknout symbol a poslouchat. Velikost medvídka je 30 cm. Vyprávěné pohádky: O neposlušných kůzlátkách, O veliké řepě, O Smolíčkovi pacholíčkovi, Červená Karkulka, Perníková Chaloupka, O Budulínkovi Baterie: 2 x AA (součástí balení) Baterie slouží pro předváděcí účely, vyměňte je co nejdříve za nové.
více... 

Plyšový medvěd Tedík, mluvící česky, vypráví říkanky

cena :679 Kč
zobrazit detail
*Plyšový medvěd mluvící česky, který ti bude vyprávět říkanky!* Veselý medvídek Tedík naučí děti 14 známých, českých říkanek např. Paci, paci, pacičky...Mám dvě uši k naslouchání...Čistím zoubky řízy, řízy...atd. Stačí zmáčknout symbol a poslouchat. Zlepšuje zrak, sluch a cit aktivním zapojením do hry. Rozvíjí schopnost vnímat barvy a tvary. Rozvíjí zvědavost a logické myšlení. Zdokonaluje jemnou motoriku dítěte. Po stisknutí symbolu vypráví 14 dětských říkanek: Čistím zoubky řízy, řízy, ať jsou bílé, jako břízy... Kdo chce míti krásné zoubky... Vařila myšička kašičku na zeleném rendlíčku... Dupy, dupy, klapy, klapy, čí jsou tyhle velké tlapy... Naše kočka strakatá měla čtyři koťata... Hrálo si koťátko na trávníčku... Umím běhat, umím stát... Žába leze do bezu, já tam za ní polezu... Jsem veselý medvídek... Na paloučku brouček spinká... Paci, paci, pacičky, to jsou moje ručičky... Paci, paci pacičky, táta koupí botičky... Mám dvě uši k naslouchání... Seděla beruška na lístečku, červený kabátek samou tečku... Velikost medvídka je 30 cm. Baterie: 2 x AA (součástí balení)Baterie slouží pro předváděcí účely, vyměňte je co nejdříve za nové.
více... 

Mluvící a zpívající panenka Anička 46 cm

cena :650 Kč
zobrazit detail
*Dětská panenka Anička.* Hlava, ruce a nohy jsou vyrobeny z gumy, tělíčko pak z měkkého materiálu. Panenka má milou tvářičku, která vypadá jak opravdové miminko. Délka panenky je 46 cm a je zabalená v barevné krabici. Panenka má česky,nebo slovensky mluvící modul, který se nachází v kapsičce na bříšku. Český modul po stisknutí přehrává 5 písní a mluví 14 českých vět: *Panenka zpívá tyto české písničky:* - Travička zelená - Skákal pes - Prší, prší - Holka modooká - Šla Nanynka *Panenka mluví tyto české věty:* - Hraj si se mnou - Dej mně spinkat maminko - Maminko hraj si se mnou - Zpívej se mnou - Obejmi mě - Tatínku mám Tě moc ráda - Tatínku hraj si se mnou a další. Slovenský modul po stisknutí přehrává 5 písní a mluví 14 slovenských vět. *Panenka zpívá tyto slovenské písničky:* - Červený kacheľ biela pec - Jedna druhej riekla - Ťap ťap ťapušky - Pec nám spadla - Prši, prší len sa leje *Bábika hovorí tieto sloveské vety:* - Hraj sa so mnou - Daj ma spinkať mamička - Mamička hraj sa so mnou - Spievaj so mnou - Otecko mám Ťa veľmi rada - Otecko hraj sa so mnou a další. Modul je napájen 3 kulatými bateriemi 1,5V ( AG13,LR44-kulaté), testovací baterie jsou součástí balení. *Rozměry krabice:* vxšvh: 47x28x12 cm. Vhodné pro děti od 3 let. *Při objednávce panenky prosím vyberte požadovanou jazykovou variantu.*
více...

Mluvící a zpívající panenka Maruška 46 cm

cena :650 Kč
zobrazit detail
*Mluvící a zpívající panenka Maruška.* Hlava, ruce a nohy jsou vyrobeny z plastu, tělíčko pak z měkkého materiálu. Panenka má milou tvářičku, která vypadá jak opravdové miminko. Délka panenky je 46 cm a je zabalená v barevné krabici. Panenka má česky mluvící modul, který se nachází v kapsičce na bříšku. Modul po stisknutí přehrává 5 písní a mluví 14 českých vět. *Panenka zpívá tyto české písničky:* - Travička zelená - Skákal pes - Prší, prší - Holka modooká - Šla Nanyka *Panenka mluví tyto české věty:* - Hraj si se mnou - Dej mně spinkat maminko - Maminko hraj si se mnou - Zpívej se mnou - Obejmi mě - Tatínku mám Ťe moc ráda - Tatínku hraj si se mnou a další. Modul je napájen 3 kulatými bateriemi 1,5V ( AG13,LR44-kulaté), testovací baterie jsou součástí balení. Vhodné pro děti od 3 let.
více...

Mluvící a zpívající panenka Terezka 46 cm

cena :650 Kč
zobrazit detail
*Mluvící a zpívající panenka Terezka.* Hlava, ruce a nohy jsou vyrobeny z plastu, tělíčko pak z měkkého materiálu. Panenka má milou tvářičku, která vypadá jak opravdové miminko. Délka panenky je 46 cm a je zabalená v barevné krabici. Panenka má česky, nebo slovensky mluvící modul, který se nachází v kapsičce na bříšku. Český modul po stisknutí přehrává 5 písní a mluví 14 českých vět. *Panenka zpívá tyto české písničky:* - Travička zelená - Skákal pes - Prší, prší - Holka modooká - Šla Nanyka *Panenka mluví tyto české věty:* - Hraj si se mnou - Dej mně spinkat maminko - Maminko hraj si se mnou - Zpívej se mnou - Obejmi mě - Tatínku mám Ťe moc ráda - Tatínku hraj si se mnou a další. Slovenský modul po stisknutí přehrává 5 písní a mluví 14 slovenských vět. *Panenka zpívá tyto slovenské písničky:* - Červený kacheľ biela pec - Jedna druhej riekla - Ťap ťap ťapušky - Pec nám spadla - Prši, prší len sa leje *Bábika hovorí tieto sloveské vety:* - Hraj sa so mnou - Daj ma spinkať mamička - Mamička hraj sa so mnou - Spievaj so mnou - Otecko mám Ťa veľmi rada - Otecko hraj sa so mnou a další. Modul je napájen 3 kulatými bateriemi 1,5V ( AG13,LR44-kulaté), testovací baterie jsou součástí balení. Vhodné pro děti od 3 let. Při objednávce panenky prosím vyberte požadovanou jazykovou variantu.
více...

Cool games Šílený koš

cena :880 Kč
zobrazit detail
Tento koš je opravdu šílený. Jezdí bláznivě po místnosti sem a tam. Snažte se ho dohonit a hodit do něj svou papírovou kouli. Není to vůbec jednoduché. Koš kličkuje a jeho poklop se ještě otvírá a zavírá. Vítězem se stává ten hráč, který nahází do koše nejvíc papírových koulí. Je možné si vybrat ze dvou rychlostí a lze také zaaretovat víko. *Obsahuje:* 1 šílený koš a 24 barevných papírů. Hra pro 1 až 4 hráče. *Věk od:* 3 let *Na baterie:* 4x AA (nejsou součástí balení)
více... 

Cool games Uskoč!

cena :819 Kč
zobrazit detail
*Pozor na vyhladovělou dravou rybu. Uskakujte před ní z kamene na kámen.* Věk od: 3 let Na baterie: 2x AA (nejsou součástí balení)
více... 

Cool games Spy code-Sejf

cena :899 Kč
zobrazit detail
Stanete se zlodějem a vašim úkolem bude vloupat se do sejfu a dříve než vaši spoluhráči nasbírat 5 mincí nebo 2 diamanty. Díky kartičkám s čísly, stetoskopem a snímačem otisků prstů budete mít možnost otevřít sejf dříve než vaši spoluhráči. Ve stetoskopu uslyšíte různé zvuky, které vám napoví zda máte správné číslo nebo má být číslo vyšší či nižší. Můžete však uslyšet i zvuk policejní sirény, která znamená, že jste prozrazeni. Hra je určená pro 1 a více hráčů. *Hra obsahuje:* 1 trezor, 1 ste­toskop, 15 mincí, 18 herních karet, 3 diamanty (mince se samolepkou diamantu), 1 poplach (mince se samolepkou alarmu). Vyžaduje 3 x AA baterie (nejsou součástí balení).
více... 

Pejsek Floppy, bláznivé štěňátko, 28cm

zobrazit detail
*Pejsek Floppy je opravdu bláznivé štěně. A tak rádo chodí na procházky. Chytněte ho za vodítko a sledujte, jak legračně bude za vámi poskakovat. Jeho ťapky jsou zdrsněné a vhodné pro kterýkoli povrch. Nejsou potřeba žádné baterie. Jenom ho prostě tahejte.* Pořiďte svým dětem bláznivé štěňátko - pejska Floppyho! Pejsek Floppy miluje procházky. Chytněte ho za vodítko a sledujte, jak legračně bude za vámi poskakovat, stejně jako opravdový pejskek. Jeho rolnička roztomile cinká. Floppy má zdrsněné tlapky, které jsou vhodné pro kterýkoli povrch. *Nejsou potřeba žádné baterie.* Balení obsahuje pejska s vodítkem.
více... 

Cool games Detector

cena :869 Kč
zobrazit detail
Vydejte se po stopách vzácného pokladu. Hrajte po jednotlivcích nebo v týmech. Jeden schová poklad a dva klíče k pokladu, druhý hledá. Nejprve za pomoci detectoru pátrejte po klíči jedna, pak po klíči dva, které je třeba po jejich nalezení nasadit na detector. Pak může začít pátrání po truhličce s diamantem. Detector bude při hledání klíčů i pokladu vydávat zvuky a ukazovat na elektronickém displeji, zda se blížíte nebo vzdalujete od hledaného předmětu. Hru si lze zpestřit tím, že můžete plnit úkoly, které jsou uvedené na přiložených kartičkách. Detector vyžaduje 2 AA baterie, každý klíč vyžaduje 1 AAA baterii a poklad 2 AAA baterie. Baterie nejsou součástí balení. Balení obsahuje 1 detector, 2 klíče k pokladu, 1 truhličku s diamantem, 10 karet s úkoly a návod.
více... 

Miminko ronící slzy Cry Babies Coney 30cm

zobrazit detail
Kloubové miminko Coney ze série Cry Babies v bílém overalku připomínající zajíčka. Když miminko nemá v puse svůj růžový dudlík, začnou mu z modrých očí téct slzy. Miminko vydává při pláči nespokojené zvuky, které se stupňují, dokud miminko neuklidníte, teprve poté se ozvou veselé zvuky. Miminko utěší dudlík v pusince nebo položení na záda. Overal je na suchý zip a lze miminku sundat. Miminko má na zadní straně hlavy nádržku na destilovanou vodu s kapacitou 80 ml. Miminko je ke krabičce připevněno pásy jako v autosedačce. 2x LR03 (AAA), jsou součástí balení Miminko které pláče ze série Cry Babies - pusťte si ukázku funkcí: [http://www.youtube.com/watch?v=A6ZGmjluv5Y]
více... 

Miminko ronící slzy Cry Babies Lala 30cm

zobrazit detail
Kloubové miminko Lala ze série Cry Babies v bílém overalku připomínající zajíčka. Když miminko nemá v puse svůj růžový dudlík, začnou mu z modrých očí téct slzy. Miminko vydává při pláči nespokojené zvuky, které se stupňují, dokud miminko neuklidníte, teprve poté se ozvou veselé zvuky. Miminko utěší dudlík v pusince nebo položení na záda. Overal je na suchý zip a lze miminku sundat. Miminko má na zadní straně hlavy nádržku na destilovanou vodu s kapacitou 80 ml. Miminko je ke krabičce připevněno pásy jako v autosedačce. 2x LR03 (AAA), jsou součástí balení Miminko které pláče ze série Cry Babies - pusťte si ukázku funkcí: [http://www.youtube.com/watch?v=A6ZGmjluv5Y]
více... 
 
stránka: 1 2

Vítejte v internetovém hračkářství zabavne-hracky.cz.

Děnně pro Vás pečlivě vybíráme a doplňujeme hračky, které jsou ověřené, originální a hlavně zábavné.

Chceme aby jste byli spokojení s nákupem a aby Vám hračky z našeho obchodu dělali jen radost. Proto každou hračku před odesláním kontrolujeme zda obsahuje vše co uvádí výrobce a vyzkoušíme její funkčnost. Chceme tak předejít zbytečným reklamacím a zajistit Vám spolehlivý a klidný nákup.

Nabízíme zábavné a naučné hračky, které rozvíjí fantazii, zručnost a rozumové schopnosti dětí. Pro starší děti nabízíme dětská odrážedla, třílolky a v posledních letech velmi oblíbená dětská elektrická auta na baterie. Najdete u nás také interaktivní a robotické hračky, panenky i hračky, které znáte z televize. Zručňější děti pak jistě osloví stavebnice, stolní hry, či oblíbené hry na profese. Sortiment neustále rozšiřujeme o nové zboží od ověřených výrobců.

V současné době nemáme kamennou prodejnu. Zboží si můžete objednat v našem eshopu a přepravní společnost Vám vše doručí až k Vám domů. Pro Vaše maximální pohodlí můžete využít možnosti rychlé objednávky prostřednictvím kontaktního formuláře, či telefonické objednávky.

Přejeme Vám příjemné nakupování a radost z originálních zábavných hraček.

 

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky, doporučujeme Vám obchod Rono.cz.
Specialista na dětská elektrická auta.

Navštivte obchod Rono.cz
 
 
Nejprodávanější zboží:
 
Nejnovější zboží:
 
Seo servis
F © PortalWeb.cz - tvorba web stránek Hodnocení obchodu na Zbozi.cz Recenze obchodu na Heureka.cz

cena: 0 Kč