Obchod Zábavné Hračky Vám nabízí hračky, hry, inraktivní a robotické hračky a mnoho dalšího sortimentu pro zábavu dětí i dospělých.             tel.: (+420) 720 143 320
 

Obchod: Hledáte dárek pro děti? Co třeba Interaktivní lvíček Kokum, který se učí české povely. Najdete v sekci Robotické a interaktivní hračky. Zboží odesíláme i do Slovenské republiky.


 

Plyšáci

Nabídka 22 položek zboží. Seřadit podle: názvu ceny oblíbenosti nejnovější nejprodávanější

Interaktivní lvíček Kokum, reagující na české povely

cena : 1596 Kč
Sleva: 31%
akční cena : 1099 Kč
zobrazit detail
*Interaktivní plyšový lvíček Kokum reaguje na 19 různých povelů v českém jazyce, které závisí na pokroku ve třífázovém výcviku. Pořiďte svým malým krotitelům lva, který nekouše!* První interaktivní zvířátko, které můžete opakováním povelů vytrénovat. Tři úrovně schopností, na poslední umí 19 pokynů. Úroveň se nemaže s výměnou baterií, ale dá se vynulovat ručně. *Rozměry:* výška 29 cm, délka 29 cm Výrobek obsahuje 4×AA vyměnitelné baterie pro předváděcí účely. Vyměňte je co nejdříve za nové. *Plyšový interaktivní lvíček Kokum - pusťte si ukázku funkcí:* [http://www.youtube.com/watch?v=2AzF8wa4JAQ]
více... 

Chodící pejsek Lola reagující na české povely

cena : 1018 Kč
Sleva: 8%
akční cena : 935 Kč
zobrazit detail
*Plyšový pejsek Lola štěňátko reagující na české povely.* Interaktivní plyšový pejsek Lola chodí, štěká, hýbe hlavou a vrtí ocáskem jako skutečný pejsek. Po vyslovení jejího jména poslouchá svého pána na slovo. 3x LR03 (AAA), jsou součástí balení. Baterie slouží pro předváděcí účely, vyměňte je co nejdříve za nové.
více... 

Mickey Mouse plyšový, 30cm, smějící se

cena : 569 Kč
Sleva: 5%
akční cena : 540 Kč
zobrazit detail
*Plyšová postavička Mickey Mouse o velikosti 30cm potěší všechny přátele známého myšáka Mickeyho.* Mickey Mouse, někdy Myšák Mickey, je známá kreslená postavička z dílny The Walt Disney Company, na baterie 3xLR44-jsou součástí. Baterie lze vyměnit.
více... 

Oslík Ijáček z Medvídka Pú, 43 cm

cena :560 Kč
zobrazit detail
Ijáček sice občas ztratí svůj ocásek, ale nikdy ho neopustí přátelská nálada. I ve chvílích, kdy se tváří zachmuřeně, si s ním děti užijí kopec zábavy. Když na to přijde, oslíka můžou klidně vytahat za uši a on se ani na chvilku neurazí. Jeho kratičká plyšová srst i černá hříva se navíc velmi snadno udržují. Licence Disney.
více... 

Plyšový Medvídek Pú, 43 cm

cena :560 Kč
zobrazit detail
Velký pohádkový méďa má už sice kamarádů spoustu, vašeho potomka k nim ale milerád přidá. Bude s ním rád usínat, jezdit na výlety nebo vymýšlet legrácky. Je vyroben z velice hebkého plyše s krátkým chlupem a nikdy mu nechybí optimistický úsměv. Licence Disney.
více... 

Interaktivní medvídek Kuba, 39 cm

cena : 1249 Kč
Sleva: 46%
akční cena : 669 Kč
zobrazit detail
*Heboučký plyšový medvídek, mluvící česky tě naučí spoustu zajímavých věcí. Objevuj svět s mluvícím medvídkem Kubou.* Kuba má dva samostatné módy: Stand Alone – medvídek lze použít jen tak bez zařízení a Smart Device – pro propojení s tabletem nebo chytrým telefonem. Medvídek se aktivuje přiložením jeho ručiček k sobě. Až začne hrát melodie, Kuba je připravený si hrát. V Stand Alone módu, po stisknutí pravé nožky začne Kuba vyprávět pohádky. Levá nožka zase spustí písničky. Pro mód Smart Device je důležité si zdarma stáhnout aplikaci Luv’n Learn. Propojení zařízení s Kubou pomocí Bluetooth umožní přístup k písničkám, příběhům, puzzle a matematickým hrám, které zabaví každé zvídavé dítě. Medvídek poslouží také pro nahrání a přehrávání vlastních zpráv, písniček či pohádek. *Velikost:* 39 cm Výrobek obsahuje 3×AA vyměnitelné baterie pro předváděcí účely. Vyměňte je co nejdříve za nové. *Plyšový interaktivní mluvící medvídek Kuba - pusťte si ukázku funkcí:* [http://www.youtube.com/watch?v=Xk9ownYpjy8]
více... 

Mluvící papoušek Charlie opakující slova

cena :670 Kč
zobrazit detail
*Mluvící papoušek Charlie, opakující slova, na baterie.* Krásně barevný plyšový papoušek potěší každého. Může to být i skvělý společník, díky tomu, že papoušek opakuje dvakrát vše, co řeknete. Po stisknutí bříška začne Charlie opakovat vše, co okolo sebe slyší. Díky praktickému poutku si ho můžete dát třeba na ruku, nebo na rameno a mít ho tak všude sebou. *Doporučený věk:* 18m+ *Rozměr:* 15cm *Baterie:* 3x LR03 (AAA), jsou součástí balení Skvělý dárek pro děti, které se s ním rozhodně nebudou nudit.
více... 

Plyšový medvěd Vojtík, mluvící česky, vypráví pohádky

cena :739 Kč
zobrazit detail
*Plyšový medvěd mluvící česky, který ti bude vyprávět pohádky!* Veselý plyšový medvídek Vojtík vypráví dětem 6 známých, českých pohádek. Stačí zmáčknout jeden ze symbolů na jeho těle a poslouchat, co dětem Vojtík vypráví. Plyšák je vhodný pro děti od 12 měsíců. Vojtík pomůže dětem rozvíjet motoriku a vnímání, stačí zmáčknout symbol a poslouchat. Velikost medvídka je 30 cm. Vyprávěné pohádky: O neposlušných kůzlátkách, O veliké řepě, O Smolíčkovi pacholíčkovi, Červená Karkulka, Perníková Chaloupka, O Budulínkovi Baterie: 2 x AA (součástí balení) Baterie slouží pro předváděcí účely, vyměňte je co nejdříve za nové.
více... 

Plyšový medvěd Tedík, mluvící česky, vypráví říkanky

cena :679 Kč
zobrazit detail
*Plyšový medvěd mluvící česky, který ti bude vyprávět říkanky!* Veselý medvídek Tedík naučí děti 14 známých, českých říkanek např. Paci, paci, pacičky...Mám dvě uši k naslouchání...Čistím zoubky řízy, řízy...atd. Stačí zmáčknout symbol a poslouchat. Zlepšuje zrak, sluch a cit aktivním zapojením do hry. Rozvíjí schopnost vnímat barvy a tvary. Rozvíjí zvědavost a logické myšlení. Zdokonaluje jemnou motoriku dítěte. Po stisknutí symbolu vypráví 14 dětských říkanek: Čistím zoubky řízy, řízy, ať jsou bílé, jako břízy... Kdo chce míti krásné zoubky... Vařila myšička kašičku na zeleném rendlíčku... Dupy, dupy, klapy, klapy, čí jsou tyhle velké tlapy... Naše kočka strakatá měla čtyři koťata... Hrálo si koťátko na trávníčku... Umím běhat, umím stát... Žába leze do bezu, já tam za ní polezu... Jsem veselý medvídek... Na paloučku brouček spinká... Paci, paci, pacičky, to jsou moje ručičky... Paci, paci pacičky, táta koupí botičky... Mám dvě uši k naslouchání... Seděla beruška na lístečku, červený kabátek samou tečku... Velikost medvídka je 30 cm. Baterie: 2 x AA (součástí balení)Baterie slouží pro předváděcí účely, vyměňte je co nejdříve za nové.
více... 

Plyšová Minnie 30cm, se zvukem

cena :559 Kč
zobrazit detail
Nádherná plyšová hračka o velikosti 30cm zpodobňující krásnou myšku Minnie, která spolu s Mickey Mousem přináší dětem radost již více než 80 let! Minnie se začne po stisknutí bříška vesele chichotat. Pořiďte svým dětem tohohle krásného plyšáka a uvidíte, jakou radost bude Vaše dítko mít.
více... 

Velký plyšový krtek, 50 cm

cena :980 Kč
zobrazit detail
*Oblíbená dětská postavička od Zdeňka Milera v plyšovém provedení. Skvělý dárek pro všechny děti.* Velikost 50cm.
více... 

Plyšový oslík Ijáček z Medvídka Pú, 61 cm

cena :976 Kč
zobrazit detail
Velikánský Ijáček má tak rozměrné uši, že by si pod nimi děti mohly hrát na schovávanou. Oblíbený ovšem bývá i pro svou měkkou plyšovou srst a dobrácké oči. Dobře se cítí jak v dětských postelích, tak při hraní s kamarády. Ve stejné velikosti k němu lze pořídit i Tygra a Medvídka Pú. Velikost - 61cm Věk - 0+ Váha - 0,55 kg Plyšová hračka z velmi příjemného měkkého materiálu.
více... 

StarLight Pets zvířátko plyšové/lampička 20cm, se světlem a zvukem

cena :459 Kč
zobrazit detail
Dobrou noc, sladce spi, jenom krásné sny měj .... Starlight Pets mazlíčci na dobrou noc! Plyšové zvířátko - lampička je určena pro klidné usínání těch nejmenších. Po stisknutí bříška hrají uklidňující melodii a svítí tlumeným světlem jako lampička. Na výběr ze 6 variant.
více... 

Plyšový medvídek Pú, 61 cm

cena :949 Kč
zobrazit detail
Veliký plyšový Medvídek Pú už se těší, až se stane hlavním hrdinou nových dobrodružných příběhů. Jejich tvůrcem však nebude žádný spisovatel nebo filmař, ale vaše děti. Svou mírnou povahou zaboduje jak u těch nejmenších, tak u větších ratolestí. Velikost - 61cm Věk - 0+ Váha - 0,62 kg Plyšová hračka z velmi příjemného měkkého materiálu.
více... 

Plyšový tygr z Medvídka Pú, 43 cm

cena :589 Kč
zobrazit detail
S pohádkovým Tygrem, který tak rád skáče po ocase, se děti zabaví od prvního okamžiku. Můžou ho hladit po jeho hebké plyšové srsti, vymýšlet pro něj veselé příběhy nebo ho vzít na výlet. S výškou 43 cm a laskavým úsměvem na ně Tygr dohlédne za každé situace.
více... 

Plyšová hračka Minie, 30 cm

cena :399 Kč
zobrazit detail
*Plyšová hračka Minie je skvělý dárek pro děti.* Nádherná plyšová hračka o velikosti 30cm zpodobňující krásnou myšku Minnie, která spolu s Mickey Mousem přináší dětem radost již více než 80 let! Pořiďte svým dětem tohohle krásného plyšáka a uvidíte, jakou radost bude Vaše dítko mít.
více... 

Plyšový Butch z pohádky Hodný dinosaurus, 25 cm

cena :449 Kč
zobrazit detail
*Nádherný Plyšový Butch z pohádky Hodný dinosaurus, 25 cm* Ve škole se děti učí, že Tyranosaurus Rex nemá srst a rozhodně nebylo radno se s ním přátelit. 25 cm vysoký plyšák Butch je ovšem světlou výjimkou. Heboučká replika postavičky z dinosauří disneyovky nadchne všechny malé fanoušky filmu i přírodovědných knížek.
více... 

Plyšová kosatka Connie, 30cm se zvukem

cena :619 Kč
zobrazit detail
*Interaktivní plyšová kosatka Connie pro holky i pro kluky.* Tato roztomilá fialová krasavice s nádherným jménem Connie, jistě potěší nejedno malé dítě. Connie je heboučká a má tmavě fialovou barvu. Kromě roztomilého vzhledu má přidanou hodnotu v podobě zvuků, které vydává po stisknutí vyznačeného místa. Další přidanou hodnotou je kosatčino umění pomrkávat nebo otevírat pusinku. Zvířátka spolu umění komunikovat i vzájemně, pokud jsou ve své bezprostřední blízkosti. Pořiď si tohoto mořského tvorečka a zažij s ním spoustu zábavy.
více... 

Plyšová velryba Sammi, 30cm se zvukem

cena :619 Kč
zobrazit detail
*Interaktivní plyšová velryba Sammi pro holky i pro kluky.* Tato nádherná bílá velryba s krásným jménem Sammi, jistě potěší nejedno malé dítě. Sammi je heboučká a má bílou barvu. Kromě roztomilého vzhledu má přidanou hodnotu v podobě zvuků, které vydává po stisknutí vyznačeného místa. Další přidanou hodnotou Sammi, je její umění pomrkávat nebo otevírat pusinku. Zvířátka spolu umí komunikovat i vzájemně, pokud jsou ve své bezprostřední blízkosti. Pořiď si tohoto mořského tvorečka a zažij s ním spoustu zábavy. Provoz: baterie 3x LR44 (součástí balení).
více... 

Plyšová Minnie kuchařka 30cm, se zvukem

cena :569 Kč
zobrazit detail
Minnie má nové zaměstnání – stala se kuchařkou. Pomož jí uvařit skvělou hostinu a zabav ji veselou melodií stisknutím bříška, nebo stiskni dortík a užij si jeden ze dvou veselých zvuků. Dvě tlačítka – na bříšku a v dortíku. *Výška plyšáka:* 30 cm. Výrobek obsahuje 3×LR44 vyměnitelné baterie pro předváděcí účely.
více... 

Mickey Mouse plyšový Policista 30cm, se zvukem

cena :559 Kč
zobrazit detail
*Mickey Mouse má nové zaměstnání – stal se policistou. Pomož mu na jeho pochůzce a zabav ho veselou melodií stisknutím bříška, nebo přijmi zprávu z velitelství stisknutím červené vysílačky.* Dvě tlačítka – na bříšku a ve vysílačce. *Výška plyšáka:* 30 cm. Výrobek obsahuje 3×LR44 vyměnitelné baterie pro předváděcí účely.
více... 

Plyšová opička svítící ve tmě

zobrazit detail
*Plyšová opička svítící ve tmě.* Opička pomůže dětem snadno usnout a klidně spát. V noci svítí jako noční obloha plná hvězd. Když ji pstavíte na denní světlo nebo pod lampičku, vydrží ve tmě svítit i několik hodin. Díky suchému zipu jednoduše sepnete ruce i nohy k sobě. *Velikost opice:* 45 cm *Rozměr krabice:* 13,5 x 33,5 x 12,5 cm Vhodná od narození.
více... 
 

 

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky, doporučujeme Vám obchod Rono.cz.
Specialista na dětská elektrická auta.

Navštivte obchod Rono.cz
 
 
Nejprodávanější zboží:
 
Nejnovější zboží:
 
Seo servis
F © PortalWeb.cz - tvorba web stránek Hodnocení obchodu na Zbozi.cz Recenze obchodu na Heureka.cz

cena: 0 Kč