Obchod Zábavné Hračky Vám nabízí hračky, hry, inraktivní a robotické hračky a mnoho dalšího sortimentu pro zábavu dětí i dospělých.             tel.: (+420) 720 143 320
 

Obchod: Hledáte dárek pro děti? Co třeba Interaktivní lvíček Kokum, který se učí české povely. Najdete v sekci Robotické a interaktivní hračky. Zboží odesíláme i do Slovenské republiky.


 

Panenky

seřadit podle: názvu | ceny
stránka: 1 2

Lezoucí miminko Honzík s doplňky, 12 funkcí

cena : 1566 Kč
Sleva: 7%
akční cena : 1449 Kč
zobrazit detail
*Honzík je roztomilé miminko, které si rádo hraje. Jako všechna miminka je zvědavý, rád zkoumá okolí a učí se novým věcem.* V základním módu Honzík reaguje na 4 různé podněty a chová se podobně jako malé děťátko. Tím, že se o něj budete starat a hrát si s ním se postupně naplní míra zkušeností a Honzík bude reagovat na stále více podnětů okolí. V plném módu obsahuje 12 různých funkcí rozdělených do tří úrovní učení. Na těle má resetovací tlačítko, kterým můžete vymazat paměť a celý proces učení tak začít znovu. Součástí balení je také dudlík a míček, se kterým si Honzík hraje. Doporučený věk: 3+ Rozměr: 27cm Baterie: 4x LR6 (AA), jsou součástí balení. (vložené baterie slouží pro předváděcí účely, vyměňte je co nejdříve za nové) *Lezoucí miminko Honzík s doplňky - pusťte si ukázku funkcí:* [http://www.youtube.com/watch?v=A6ZGmjluv5Y]
více... 

Panenka Nancy lyžařka s tučňáky

cena :1077 Kč
zobrazit detail
*Nádherná panenka Nancy lyřařka s tučňáky.* Pořiďte své holčičce soukromou učitelku lyžování. Panenka Nancy je na baterie a skutečně umí sama lyžovat! Kamarádská královna sjezdovek se bude vaší malé slečně věnovat jen za ubytování. Už při trénincích nebude nouze o legraci. Spolu s 43 cm vysokou panenkou k vám totiž v balení přicestují i dva roztomilí tučňáci. Chybět samozřejmě nebude pár lyží, ochranné brýle a elegantní sportovní obleček s volánovou sukní pro panenku. Panenka lyžuje i na rovině. Bez lyží se omezeně pohybuje. *Podrobný popis:* Panenka Nancy lyžařka má velkou výbavu oblečení. Zimní čepičku, lyžařské brýle, zimní šálu, stříbrnou zimní bundu s bílými rukávy, která se zavazuje stříbrnou šňůrkou, také sukýnku vzadu na suchý zip. Toto oblečení lze sundat. Bílé legíny s potiskem a lyžařské boty nelze sundat. Dále má odjímatelné lyže s vázáním, do kterých se snadno zacvaknou boty. Samostatné lyžařské hůlky se zacvaknou do dlaní. Pro pohyb je nutné vložit 3x baterii 1,5V, pohybuje rukama, nohama a hlavou, „lyžuje“ na hladkém povrchu. Má ohebné ruce v ramenou, loktech a zápěstí (o 360 st.) Nohy provádí pohyb v kyčlích dopředu a dozadu. Při lyžování pohybuje současně i rukama a hlavou. Panenka je na 3A baterie (1,5V). Baterie nejsou součástí balení.
více... 

Panenka Nancy křišťálová princezna s korunkou

cena : 905 Kč
Sleva: 10%
akční cena : 819 Kč
zobrazit detail
*Nádherná panenka Nancy křišťálová princezna.* Sní vaše malá slečna o kariéře princezny? Pořiďte jí poradkyni v podobě Nancy, nádherné panenky, která se právě proměnila v okouzlující křišťálovou princeznu. Má vytříbený vkus. Ke 43 cm vysoké panence patří luxusní princeznovské šaty, sundavací korunka, náhrdelník a barevně sladěné vlásky, se kterými si jistě vyhraje každá kreativní holčička.
více... 

Panenka Nancy záchranářka s doplňky

cena :1299 Kč
zobrazit detail
*Nádherná panenka Nancy záchranářka se spoustou doplňků na hraní.* Ukažte své malé slečně, že holky zvládnou náročnou profesi záchranářky stejně dobře jako kluci. Jak na to? Poradí jí panenka Nancy záchranářka. Ve své malé ordinaci není na práci sama, může se spolehnout na záchranářského pejska a kamarádku kočičku. Oba mazlíky dostanete v sadě i s kompletním vybavením včetně stetoskopu, počítače, lékárničky, lahviček, stříkaček a mnoha dalších nezbytností. 43 cm vysoká panenka je oblečena v šatech, čepici, punčochách i botičkách se zimními motivy.
více... 

Mluvící panenka Adélka Cestovatelka, umí 50 vět

cena :1155 Kč
zobrazit detail
*Panenka Adélka cestovatelka umí říci po stisku některého ze senzorových tlačítek až 50 vět.* (Mám Tě moc ráda, Dnes nám to moc sluší, Můžu si tě vyfotit?…). Součástí je příslušenství pro cestovatelku. (kufřík, zrcádko, hřebínek a sponky). *Výška panenky:* 38 cm. *Napájení:* 3 x baterie 1,5V typu "AA"
více... 

Mluvící panenka Adélka Princezna, umí 50 vět

cena :1155 Kč
zobrazit detail
*Panenka Adélka princezna umí říci po stisku některého ze senzorových tlačítek až 50 vět.* (Mám Tě moc ráda, Dnes nám to moc sluší, Můžu si tě vyfotit?…) Součástí je příslušenství pro princeznu. (princeznovská hůlka, hřebínek, korunka a zrcádko) *Výška panenky:* 38 cm. Napájení: 3 x baterie 1,5V typu "AA"
více... 

Mluvící panenka Adélka vypráví pohádku

cena :1105 Kč
zobrazit detail
*Panenka Adélka vypráví česky pohádku o Locice. * Adélka má připínací pramen vlasů, který svítí ve tmě - lze odepnout a připnout na vlasy holčičky. Adélka vlastní ještě kabelku ve tvaru hvězdy s hvězdičkami svítícími ve tmě. *Příslušenství:* Zrcátko, hřeben, barevné prameny vlasů se sponkami. *Výška panenky:* 40 cm. Panenka je balena v českém boxu.
více... 

Mluvící panenka Adélka Žokejka, umí 50 vět

cena :1155 Kč
zobrazit detail
*Panenka Adélka žokejka umí říci po stisku některého ze senzorových tlačítek až 50 vět. (Mám Tě moc ráda, Dnes nám to moc sluší, Můžu si tě vyfotit?…).* Součástí je příslušenství pro žokejku. *Výška panenky:* 38 cm. *Napájení:* 3 x baterie 1,5V typu "AA"
více... 

Mluvící a zpívající panenka Anička 46 cm

cena :650 Kč
zobrazit detail
*Dětská panenka Anička.* Hlava, ruce a nohy jsou vyrobeny z gumy, tělíčko pak z měkkého materiálu. Panenka má milou tvářičku, která vypadá jak opravdové miminko. Délka panenky je 46 cm a je zabalená v barevné krabici. Panenka má česky,nebo slovensky mluvící modul, který se nachází v kapsičce na bříšku. Český modul po stisknutí přehrává 5 písní a mluví 14 českých vět: *Panenka zpívá tyto české písničky:* - Travička zelená - Skákal pes - Prší, prší - Holka modooká - Šla Nanynka *Panenka mluví tyto české věty:* - Hraj si se mnou - Dej mně spinkat maminko - Maminko hraj si se mnou - Zpívej se mnou - Obejmi mě - Tatínku mám Tě moc ráda - Tatínku hraj si se mnou a další. Slovenský modul po stisknutí přehrává 5 písní a mluví 14 slovenských vět. *Panenka zpívá tyto slovenské písničky:* - Červený kacheľ biela pec - Jedna druhej riekla - Ťap ťap ťapušky - Pec nám spadla - Prši, prší len sa leje *Bábika hovorí tieto sloveské vety:* - Hraj sa so mnou - Daj ma spinkať mamička - Mamička hraj sa so mnou - Spievaj so mnou - Otecko mám Ťa veľmi rada - Otecko hraj sa so mnou a další. Modul je napájen 3 kulatými bateriemi 1,5V ( AG13,LR44-kulaté), testovací baterie jsou součástí balení. *Rozměry krabice:* vxšvh: 47x28x12 cm. Vhodné pro děti od 3 let. *Při objednávce panenky prosím vyberte požadovanou jazykovou variantu.*
více...

Mluvící a zpívající panenka Maruška 46 cm

cena :650 Kč
zobrazit detail
*Mluvící a zpívající panenka Maruška.* Hlava, ruce a nohy jsou vyrobeny z plastu, tělíčko pak z měkkého materiálu. Panenka má milou tvářičku, která vypadá jak opravdové miminko. Délka panenky je 46 cm a je zabalená v barevné krabici. Panenka má česky mluvící modul, který se nachází v kapsičce na bříšku. Modul po stisknutí přehrává 5 písní a mluví 14 českých vět. *Panenka zpívá tyto české písničky:* - Travička zelená - Skákal pes - Prší, prší - Holka modooká - Šla Nanyka *Panenka mluví tyto české věty:* - Hraj si se mnou - Dej mně spinkat maminko - Maminko hraj si se mnou - Zpívej se mnou - Obejmi mě - Tatínku mám Ťe moc ráda - Tatínku hraj si se mnou a další. Modul je napájen 3 kulatými bateriemi 1,5V ( AG13,LR44-kulaté), testovací baterie jsou součástí balení. Vhodné pro děti od 3 let.
více...

Mluvící a zpívající panenka Terezka 46 cm

cena :650 Kč
zobrazit detail
*Mluvící a zpívající panenka Terezka.* Hlava, ruce a nohy jsou vyrobeny z plastu, tělíčko pak z měkkého materiálu. Panenka má milou tvářičku, která vypadá jak opravdové miminko. Délka panenky je 46 cm a je zabalená v barevné krabici. Panenka má česky, nebo slovensky mluvící modul, který se nachází v kapsičce na bříšku. Český modul po stisknutí přehrává 5 písní a mluví 14 českých vět. *Panenka zpívá tyto české písničky:* - Travička zelená - Skákal pes - Prší, prší - Holka modooká - Šla Nanyka *Panenka mluví tyto české věty:* - Hraj si se mnou - Dej mně spinkat maminko - Maminko hraj si se mnou - Zpívej se mnou - Obejmi mě - Tatínku mám Ťe moc ráda - Tatínku hraj si se mnou a další. Slovenský modul po stisknutí přehrává 5 písní a mluví 14 slovenských vět. *Panenka zpívá tyto slovenské písničky:* - Červený kacheľ biela pec - Jedna druhej riekla - Ťap ťap ťapušky - Pec nám spadla - Prši, prší len sa leje *Bábika hovorí tieto sloveské vety:* - Hraj sa so mnou - Daj ma spinkať mamička - Mamička hraj sa so mnou - Spievaj so mnou - Otecko mám Ťa veľmi rada - Otecko hraj sa so mnou a další. Modul je napájen 3 kulatými bateriemi 1,5V ( AG13,LR44-kulaté), testovací baterie jsou součástí balení. Vhodné pro děti od 3 let. Při objednávce panenky prosím vyberte požadovanou jazykovou variantu.
více...

Luxusní panenka Robertka 42cm

cena :880 Kč
zobrazit detail
*Luxusní španělská dětská panenka-holčička Berbesa Roberta.* Panenka má vinylové tělíčko, ručičky i nožičky. Tato nádherně roztomilá panenka-malá holčička vypadá skutečně jako živá. Panenka má hnědé oči, řasy a nádherné tmavé dlouhé vlásky. Součástí panenky je pletený svetřík, tričko, sukýnka, baret, punčocháčky a botičky. Obleček se dá sundat. Tělíčko panenky má jemnou vůni po vanilce. Délka panenky je cca 42 cm. Vhodné pro děti od 3 let. Při výrobě jsou používány výhradně kvalitní materiály.
více...

Luxusní panenka Flórinka 42cm

cena :960 Kč
zobrazit detail
*Luxusní španělská dětská panenka-holčička Berbesa Flora.* Panenka má vinylové tělíčko, ručičky i nožičky. Tato nádherně roztomilá panenka-malá holčička vypadá skutečně jako živá. Panenka má modré oči, řasy a nádherné světlé dlouhé vlásky. Součástí panenky je dlouhý kabátek s opaskem, šatičky, punčocháčky a botičky. Obleček se dá sundat. Tělíčko panenky má jemnou vůni po vanilce. Délka panenky je cca 42 cm. Vhodné pro děti od 3 let. Při výrobě jsou používány výhradně kvalitní materiály.
více...

Luxusní mluvící panenka Carla 53cm

cena :1140 Kč
zobrazit detail
*Luxusní mluvící španělská dětská panenka-holčička Berbesa Carla.* Carla má milou tvářičku, která vypadá jako opravdová holčička. Panenka má měkké látkové tělo, gumové ruce a nohy propracované do nejmenších detailů. Panenka má na zádech hrací modul, který se aktivuje po vyjmutí pojistky. Stačí stlačit panence tělíčko a panenka začne vydávat zvuk smějícího se dítěte a říkat „mama“ a „papá“. Tento zvuk se sám vypne po jednom cyklu. Panenka má modré oči, řasy a nádherné světlé dlouhé vlásky. Součástí panenky je růžový kabátek s kapucí, květinkované šatičky, bílé kraťasky, šála a ponožky s bílými botičkami. Obleček se dá sundat. Tělíčko panenky má jemnou vůni po vanilce. Délka panenky je cca 53 cm. Vhodné pro děti od 3 let. Při výrobě jsou používány výhradně kvalitní materiály. Baterie jsou součástí hracího modulu.
více...

Luxusní mluvící panenka Angelica 45cm

cena :1020 Kč
zobrazit detail
*Luxusní mluvící španělská dětská panenka-holčička Berbesa Angelica. * Angelica má milou tvářičku, která vypadá jako opravdová holčička. Panenka má měkké látkové tělo, gumové ruky a nohy propracované do nejmenších detailů. Panenka má na zádech hrací modul, který se aktivuje po vyjmutí pojistky. Stačí stlačit panence tělíčko a panenka začne vydávat zvuk smějícího se dítěte a říkat „mama“ a „papá“. Tento zvuk se sám vypne po jednom cyklu. Panenka má modré oči, řasy a nádherné světlé dlouhé vlásky. Součástí panenky je růžový kabátek, hvězdičkované šatičky, bílé kraťasky, růžový baret a ponožky s bílými botičkami. Obleček se dá sundat. Tělíčko panenky má jemnou vůni po vanilce. Délka panenky je cca 45 cm. Vhodné pro děti od 3 let. Při výrobě jsou používány výhradně kvalitní materiály. Baterie jsou součástí hracího modulu.
více...

Luxusní panenka Sandra 35cm

cena :925 Kč
zobrazit detail
*Luxusní španělská dětská panenka-miminko Berbesa Sandra.* Panenka má vinylové tělíčko, ručičky i nožičky. Sandra má milou tvářičku, která vypadá jako opravdové miminko. Faldíky na ručičkách, nožičkách a bříšku ještě více připomínají novorozence. Panenka má krásná modrá mrkající kukadla, růžové rtíky, ručičky a nožičky jsou pohyblivé v kloubech. Součástí je roztomilé pletené proužkované tričko, kraťasky, ponožky, čelenka a krásná pletená deka. Obleček se dá sundat. Tělíčko miminka má jemnou vůni po vanilce. Délka panenky je cca 35 cm. Vhodné pro děti od 3 let. Při výrobě jsou používány výhradně kvalitní materiály.
více...

Luxusní panenka Amanda 43cm

cena :1070 Kč
zobrazit detail
*Luxusní španělská dětská panenka-miminko Berbesa Amanda. * Panenka má vinylové tělíčko, ručičky i nožičky. Amanda má milou tvářičku, která vypadá jako opravdové miminko. Faldíky na ručičkách, nožičkách a bříšku ještě více připomínají novorozence. Panenka má krásná modrá kukadla, růžové rtíky, ručičky a nožičky jsou pohyblivé v kloubech. Součástí je roztomilý pletený svetřík, pletená čepička s volánkem, šatičky, kalhotky a ponožky. Obleček se dá sundat. Panenka má dudlíček na řetízku. Tělíčko miminka má jemnou vůni po vanilce. Délka panenky je cca 43 cm. Vhodné pro děti od 3 let. Při výrobě jsou používány výhradně kvalitní materiály.
více...

Luxusní panenka Magdalénka 35cm

cena :950 Kč
zobrazit detail
*Luxusní španělská dětská panenka-miminko Berbesa Magdalena.* Panenka má vinylové tělíčko, ručičky i nožičky. Magdalena má milou tvářičku, která vypadá jako opravdové miminko. Faldíky na ručičkách, nožičkách a bříšku ještě více připomínají novorozence. Panenka má krásná mrkací hnědá kukadla, řasy, kvalitní vlásky s čelenkou, růžové rtíky, ručičky a nožičky jsou pohyblivé v kloubech. Součástí je roztomiá růžová dečka s mašličkou, ponožky, krásná halenka a krátké kalhoty. Obleček se dá sundat. Tělíčko miminka má jemnou vůni po vanilce. Délka panenky je cca 35 cm. Vhodné pro děti od 3 let. Při výrobě jsou používány výhradně kvalitní materiály.
více...

Luxusní panenka Valentýnka 28cm

cena :951 Kč
zobrazit detail
*Luxusní španělská dětská panenka-miminko Berbesa Valentina.* Panenka má vinylové tělíčko, ručičky i nožičky. Valentina má milou tvářičku, která vypadá jako opravdové miminko. Faldíky na ručičkách, nožičkách a bříšku ještě více připomínají novorozence. Panenka má krásná modrá kukadla, růžové rtíky, ručičky a nožičky jsou pohyblivé v kloubech. Součástí je roztomilý pletený růžový overal s mašličkou, pletená čepička, ponožky a krásná pletená zavinovačka. Obleček se dá sundat. Tělíčko miminka má jemnou vůni po vanilce. Délka panenky je cca 28 cm. Vhodné pro děti od 3 let. Při výrobě jsou používány výhradně kvalitní materiály.
více...

Panenka Adélka, 10 funkcí (miminko s dudlíkem)

cena :590 Kč
zobrazit detail
*Miminko Adélka s dudlíkem s deseti různými funkcemi: pláče, směje se, žvatlá, atd.* Obal s ČESKÝM DESIGNEM. *Výška panenky:* 38 cm. *Napájení:* 3ks baterie 1,5V typu LR44 ("peckové" baterie).
více... 

Miminko ronící slzy Cry Babies Lea 30cm

zobrazit detail
Kloubové miminko Lea ze série Cry Babies v bílém overalku připomínající zajíčka. Když miminko nemá v puse svůj růžový dudlík, začnou mu z modrých očí téct slzy. Miminko vydává při pláči nespokojené zvuky, které se stupňují, dokud miminko neuklidníte, teprve poté se ozvou veselé zvuky. Miminko utěší dudlík v pusince nebo položení na záda. Overal je na suchý zip a lze miminku sundat. Miminko má na zadní straně hlavy nádržku na destilovanou vodu s kapacitou 80 ml. Miminko je ke krabičce připevněno pásy jako v autosedačce. 2x LR03 (AAA), jsou součástí balení Miminko které pláče ze série Cry Babies - pusťte si ukázku funkcí: [http://www.youtube.com/watch?v=A6ZGmjluv5Y]
více... 

Miminko ronící slzy Cry Babies Lala 30cm

zobrazit detail
Kloubové miminko Lala ze série Cry Babies v bílém overalku připomínající zajíčka. Když miminko nemá v puse svůj růžový dudlík, začnou mu z modrých očí téct slzy. Miminko vydává při pláči nespokojené zvuky, které se stupňují, dokud miminko neuklidníte, teprve poté se ozvou veselé zvuky. Miminko utěší dudlík v pusince nebo položení na záda. Overal je na suchý zip a lze miminku sundat. Miminko má na zadní straně hlavy nádržku na destilovanou vodu s kapacitou 80 ml. Miminko je ke krabičce připevněno pásy jako v autosedačce. 2x LR03 (AAA), jsou součástí balení Miminko které pláče ze série Cry Babies - pusťte si ukázku funkcí: [http://www.youtube.com/watch?v=A6ZGmjluv5Y]
více... 

Miminko ronící slzy Cry Babies Coney 30cm

zobrazit detail
Kloubové miminko Coney ze série Cry Babies v bílém overalku připomínající zajíčka. Když miminko nemá v puse svůj růžový dudlík, začnou mu z modrých očí téct slzy. Miminko vydává při pláči nespokojené zvuky, které se stupňují, dokud miminko neuklidníte, teprve poté se ozvou veselé zvuky. Miminko utěší dudlík v pusince nebo položení na záda. Overal je na suchý zip a lze miminku sundat. Miminko má na zadní straně hlavy nádržku na destilovanou vodu s kapacitou 80 ml. Miminko je ke krabičce připevněno pásy jako v autosedačce. 2x LR03 (AAA), jsou součástí balení Miminko které pláče ze série Cry Babies - pusťte si ukázku funkcí: [http://www.youtube.com/watch?v=A6ZGmjluv5Y]
více... 

Golfový kočárek Bambolina s panenkou a příslušenstvím

cena :766 Kč
zobrazit detail
*Krásné miminko v dupačkách s příslušenstvím.* Set obsahuje golfový kočárek, jídelní soupravu (příbor, talířek, hrneček s pítkem) a dudlík. Nakrm svoje první miminko a pak s ním můžeš jít na procházku s kočárkem.
více... 

Panenka Adélka umí 30 vět

cena :749 Kč
zobrazit detail
*Panenka Adélka umí 30 českých vět.* Panenka zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Mluví česky. Panenka má měkké tělíčko a mrká. Obsahem balení je také růžový dudlík. Panenka mluví moc milým dětským hláskem. *Stiskem rukou nebo bříška řekne jednu z následujících vět:* Ahoj maminko. Ahoj tatínku. Jsem ještě malá. Mám hlad. Mám žízeň. Tatínek. Maminka. Ahoj. Smích. Chtěla bych se mazlit. Zívnutí... jsem tak unavená. Chtěla bych spát. Chtěla bych gumové medvídky. Půjdeme do ZOO. Chci pomoct mamince. Pojďme si zazpívat. Chtěla bych upéct koláč. Chci jít do školky. Chci jít na koně. Můžu ti pomoct v kuchyni, mami? Děkuju. Chtěla bych jablíčko. Chtěla bych uplést šálu. Pojďte, zatancujem si! Napíšeme pohled. Chci napsat dopis. Svítí sluníčko. Půjdeme do obchodu. Uděláme piknik. Jsem s Tebou skutečně šťastná. *Výška panenky: *35 cm *Panenka mluví česky, hračka pro děvčata.* Na baterie 3x 1,5V LR44 nejsou součástí balení. Rozměr balení: 40x11x25 cm Technická specifikace: HR Panenka Adélka 30 českých vět
více... 

Panenka Adélka 40 cm seznamuje děti s částmi lidského těla

cena :778 Kč
zobrazit detail
*Adélka povídá o lidském těle. Mluvící panenka Adélka zábavnou formou seznamuje děti s částmi lidského těla. Panenka reaguje na stisk ruky, nohy, ouška, úst, očí a bříška vždy nějakou větou.* Panenka Adélka hravou formou seznamuje malé maminky s jednotlivými částmi lidského těla. Dotkni se mých očí, úst, oušek, bříška, rukou nebo nohou a poslouchej! Pro každou z těchto částí těla mám pro Tebe připraveno 5 - 7 krátkých vět, které Ti pomohou zapamatovat si jejich názvy a také to, k čemu nám, lidem, slouží. Dotkni se ouška a uslyšíš: "To je mé ucho." nebo "Co jsi říkala, maminko?" Dotkni se rukou a uslyšíš: "Moje ruce." nebo "Já tleskám." Panenka má měkké tělíčko a mluví velmi příjemným dětským hláskem. Panenka z kolekce Mother Love - řada dětských panenek, která zpostředkovává dětem pocit "jaké je to být milující maminkou". Adélka učí a pomáhá rozvíjet mateřskou lásku a starostlivost. Baleno v kartonové krabici s výhradně českými a slovenskými popisy s výřezem vepředu. Napájení bateriemi 3 x AA 1,5V (jsou vloženy). Balení obsahuje také plastovou lahvičku a lízátko. Délka panenky cca 40 cm.
více... 

Zpívající panenka Adélka, 43 cm

zobrazit detail
Panenka Adélka zpívá krásně česky a přitom pohybuje pusinkou. Nauč se slova a zpívej spolu s ní. Ve svém repertoáru má písničky: - Holka modrooká - Prší, prší, jen se leje - Já mám koně, vraný koně Panenka z kolekce Mother Love - řada dětských panenek, která zpostředkovává dětem pocit "jaké je to být milující maminkou". Adélka učí a pomáhá rozvíjet mateřskou lásku a starostlivost. Baleno v kartonové krabici s výhradně českými a slovenskými popisy s výřezem vepředu. Napájení bateriemi 3 x AA 1,5V (jsou vloženy). Výška panenky je 43 cm.
více... 
 
stránka: 1 2

 

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky, doporučujeme Vám obchod Rono.cz.
Specialista na dětská elektrická auta.

Navštivte obchod Rono.cz
 
 
Nejprodávanější zboží:
 
Nejnovější zboží:
 
Seo servis
F © PortalWeb.cz - tvorba web stránek Hodnocení obchodu na Zbozi.cz Recenze obchodu na Heureka.cz

cena: 0 Kč