Obchod Zábavné Hračky Vám nabízí hračky, hry, inraktivní a robotické hračky a mnoho dalšího sortimentu pro zábavu dětí i dospělých.             tel.: (+420) 720 143 320
 

Obchod: Hledáte dárek pro děti? Co třeba Interaktivní lvíček Kokum, který se učí české povely. Najdete v sekci Robotické a interaktivní hračky. Zboží odesíláme i do Slovenské republiky.


 

Panenky

Nabídka 21 položek zboží. Seřadit podle: názvu ceny oblíbenosti nejnovější nejprodávanější

Lezoucí miminko Honzík s doplňky, 12 funkcí

cena : 1566 Kč
Sleva: 17%
akční cena : 1299 Kč
zobrazit detail
*Honzík je roztomilé miminko, které si rádo hraje. Jako všechna miminka je zvědavý, rád zkoumá okolí a učí se novým věcem.* V základním módu Honzík reaguje na 4 různé podněty a chová se podobně jako malé děťátko. Tím, že se o něj budete starat a hrát si s ním se postupně naplní míra zkušeností a Honzík bude reagovat na stále více podnětů okolí. V plném módu obsahuje 12 různých funkcí rozdělených do tří úrovní učení. Na těle má resetovací tlačítko, kterým můžete vymazat paměť a celý proces učení tak začít znovu. Součástí balení je také dudlík a míček, se kterým si Honzík hraje. Doporučený věk: 3+ Rozměr: 27cm Baterie: 4x LR6 (AA), jsou součástí balení. (vložené baterie slouží pro předváděcí účely, vyměňte je co nejdříve za nové) *Lezoucí miminko Honzík s doplňky - pusťte si ukázku funkcí:* [http://www.youtube.com/watch?v=A6ZGmjluv5Y]
více... 

Panenka Nancy křišťálová princezna s korunkou

cena : 905 Kč
Sleva: 10%
akční cena : 819 Kč
zobrazit detail
*Nádherná panenka Nancy křišťálová princezna.* Sní vaše malá slečna o kariéře princezny? Pořiďte jí poradkyni v podobě Nancy, nádherné panenky, která se právě proměnila v okouzlující křišťálovou princeznu. Má vytříbený vkus. Ke 43 cm vysoké panence patří luxusní princeznovské šaty, sundavací korunka, náhrdelník a barevně sladěné vlásky, se kterými si jistě vyhraje každá kreativní holčička.
více... 

Panenka Nancy lyžařka s tučňáky

cena :1077 Kč
zobrazit detail
*Nádherná panenka Nancy lyřařka s tučňáky.* Pořiďte své holčičce soukromou učitelku lyžování. Panenka Nancy je na baterie a skutečně umí sama lyžovat! Kamarádská královna sjezdovek se bude vaší malé slečně věnovat jen za ubytování. Už při trénincích nebude nouze o legraci. Spolu s 43 cm vysokou panenkou k vám totiž v balení přicestují i dva roztomilí tučňáci. Chybět samozřejmě nebude pár lyží, ochranné brýle a elegantní sportovní obleček s volánovou sukní pro panenku. Panenka lyžuje i na rovině. Bez lyží se omezeně pohybuje. *Podrobný popis:* Panenka Nancy lyžařka má velkou výbavu oblečení. Zimní čepičku, lyžařské brýle, zimní šálu, stříbrnou zimní bundu s bílými rukávy, která se zavazuje stříbrnou šňůrkou, také sukýnku vzadu na suchý zip. Toto oblečení lze sundat. Bílé legíny s potiskem a lyžařské boty nelze sundat. Dále má odjímatelné lyže s vázáním, do kterých se snadno zacvaknou boty. Samostatné lyžařské hůlky se zacvaknou do dlaní. Pro pohyb je nutné vložit 3x baterii 1,5V, pohybuje rukama, nohama a hlavou, „lyžuje“ na hladkém povrchu. Má ohebné ruce v ramenou, loktech a zápěstí (o 360 st.) Nohy provádí pohyb v kyčlích dopředu a dozadu. Při lyžování pohybuje současně i rukama a hlavou. Panenka je na 3A baterie (1,5V). Baterie nejsou součástí balení.
více... 

Panenka Nancy záchranářka s doplňky

cena :1299 Kč
zobrazit detail
*Nádherná panenka Nancy záchranářka se spoustou doplňků na hraní.* Ukažte své malé slečně, že holky zvládnou náročnou profesi záchranářky stejně dobře jako kluci. Jak na to? Poradí jí panenka Nancy záchranářka. Ve své malé ordinaci není na práci sama, může se spolehnout na záchranářského pejska a kamarádku kočičku. Oba mazlíky dostanete v sadě i s kompletním vybavením včetně stetoskopu, počítače, lékárničky, lahviček, stříkaček a mnoha dalších nezbytností. 43 cm vysoká panenka je oblečena v šatech, čepici, punčochách i botičkách se zimními motivy.
více... 

Mluvící panenka Adélka Cestovatelka, umí 50 vět

cena :1155 Kč
zobrazit detail
*Panenka Adélka cestovatelka umí říci po stisku některého ze senzorových tlačítek až 50 vět.* (Mám Tě moc ráda, Dnes nám to moc sluší, Můžu si tě vyfotit?…). Součástí je příslušenství pro cestovatelku. (kufřík, zrcádko, hřebínek a sponky). *Výška panenky:* 38 cm. *Napájení:* 3 x baterie 1,5V typu "AA"
více... 

Mluvící panenka Adélka Princezna, umí 50 vět

cena :1155 Kč
zobrazit detail
*Panenka Adélka princezna umí říci po stisku některého ze senzorových tlačítek až 50 vět.* (Mám Tě moc ráda, Dnes nám to moc sluší, Můžu si tě vyfotit?…) Součástí je příslušenství pro princeznu. (princeznovská hůlka, hřebínek, korunka a zrcádko) *Výška panenky:* 38 cm. Napájení: 3 x baterie 1,5V typu "AA"
více... 

Mluvící panenka Adélka vypráví pohádku

cena :1105 Kč
zobrazit detail
*Panenka Adélka vypráví česky pohádku o Locice. * Adélka má připínací pramen vlasů, který svítí ve tmě - lze odepnout a připnout na vlasy holčičky. Adélka vlastní ještě kabelku ve tvaru hvězdy s hvězdičkami svítícími ve tmě. *Příslušenství:* Zrcátko, hřeben, barevné prameny vlasů se sponkami. *Výška panenky:* 40 cm. Panenka je balena v českém boxu.
více... 

Mluvící panenka Adélka Žokejka, umí 50 vět

cena :1155 Kč
zobrazit detail
*Panenka Adélka žokejka umí říci po stisku některého ze senzorových tlačítek až 50 vět. (Mám Tě moc ráda, Dnes nám to moc sluší, Můžu si tě vyfotit?…).* Součástí je příslušenství pro žokejku. *Výška panenky:* 38 cm. *Napájení:* 3 x baterie 1,5V typu "AA"
více... 

Panenka Adélka, 10 funkcí (miminko s dudlíkem)

cena :590 Kč
zobrazit detail
*Miminko Adélka s dudlíkem s deseti různými funkcemi: pláče, směje se, žvatlá, atd.* Obal s ČESKÝM DESIGNEM. *Výška panenky:* 38 cm. *Napájení:* 3ks baterie 1,5V typu LR44 ("peckové" baterie).
více... 

Golfový kočárek Bambolina s panenkou a příslušenstvím

cena :766 Kč
zobrazit detail
*Krásné miminko v dupačkách s příslušenstvím.* Set obsahuje golfový kočárek, jídelní soupravu (příbor, talířek, hrneček s pítkem) a dudlík. Nakrm svoje první miminko a pak s ním můžeš jít na procházku s kočárkem.
více... 

Panenka Adélka umí 30 vět

cena :749 Kč
zobrazit detail
*Panenka Adélka umí 30 českých vět.* Panenka zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Mluví česky. Panenka má měkké tělíčko a mrká. Obsahem balení je také růžový dudlík. Panenka mluví moc milým dětským hláskem. *Stiskem rukou nebo bříška řekne jednu z následujících vět:* Ahoj maminko. Ahoj tatínku. Jsem ještě malá. Mám hlad. Mám žízeň. Tatínek. Maminka. Ahoj. Smích. Chtěla bych se mazlit. Zívnutí... jsem tak unavená. Chtěla bych spát. Chtěla bych gumové medvídky. Půjdeme do ZOO. Chci pomoct mamince. Pojďme si zazpívat. Chtěla bych upéct koláč. Chci jít do školky. Chci jít na koně. Můžu ti pomoct v kuchyni, mami? Děkuju. Chtěla bych jablíčko. Chtěla bych uplést šálu. Pojďte, zatancujem si! Napíšeme pohled. Chci napsat dopis. Svítí sluníčko. Půjdeme do obchodu. Uděláme piknik. Jsem s Tebou skutečně šťastná. *Výška panenky: *35 cm *Panenka mluví česky, hračka pro děvčata.* Na baterie 3x 1,5V LR44 nejsou součástí balení. Rozměr balení: 40x11x25 cm Technická specifikace: HR Panenka Adélka 30 českých vět
více... 

Panenka Adélka 40 cm seznamuje děti s částmi lidského těla

cena :778 Kč
zobrazit detail
*Adélka povídá o lidském těle. Mluvící panenka Adélka zábavnou formou seznamuje děti s částmi lidského těla. Panenka reaguje na stisk ruky, nohy, ouška, úst, očí a bříška vždy nějakou větou.* Panenka Adélka hravou formou seznamuje malé maminky s jednotlivými částmi lidského těla. Dotkni se mých očí, úst, oušek, bříška, rukou nebo nohou a poslouchej! Pro každou z těchto částí těla mám pro Tebe připraveno 5 - 7 krátkých vět, které Ti pomohou zapamatovat si jejich názvy a také to, k čemu nám, lidem, slouží. Dotkni se ouška a uslyšíš: "To je mé ucho." nebo "Co jsi říkala, maminko?" Dotkni se rukou a uslyšíš: "Moje ruce." nebo "Já tleskám." Panenka má měkké tělíčko a mluví velmi příjemným dětským hláskem. Panenka z kolekce Mother Love - řada dětských panenek, která zpostředkovává dětem pocit "jaké je to být milující maminkou". Adélka učí a pomáhá rozvíjet mateřskou lásku a starostlivost. Baleno v kartonové krabici s výhradně českými a slovenskými popisy s výřezem vepředu. Napájení bateriemi 3 x AA 1,5V (jsou vloženy). Balení obsahuje také plastovou lahvičku a lízátko. Délka panenky cca 40 cm.
více... 

Panenka Adélka chodička, zpívající 37cm

cena :650 Kč
zobrazit detail
*Novinka - Chodící Adélka v růžových šatičkách, 37 cm.* Zpívá 3 česko-slovenské písničky: Holka modrooká, Kukulienka kdě si bola a Prší, prší, jen se leje. Nakloněním hlavy panenky se určuje směr její chůze. Panenka funguje na 4ks baterií typu AA - nejsou součástí.
více... 

Panenka Bambolina pohyblivá se zvuky

cena :455 Kč
zobrazit detail
*Panenka Bambolina je určena pro nejmenší holčičky.* Nejen že je roztomilá a naprosto k zulíbání, ale při stlačení nožičky se začne smát a zvedat ručičky jako opravdové miminko. Bambolínu musí mít každá malá slečna ve svém pokojíčku a velice si ji oblíbí. Hračka funguje na baterky 2 x AA 1,5 V (jsou součástí balení). Vyrobeno z plastu. Panenka vhodná pro děti již od 2 let. Rozměry: 25 x 18 x 16 cm
více... 

Panenka Růženka, s karaoke mikrofonem

cena :895 Kč
zobrazit detail
*Panenka Růženka s karaoke mikrofonem.* Panenka zpívá dvě známé české písničky z pohádek: O šípkových růžích (Jak se budí princezny) a Kdyby se v komnatách (Princové jsou na draka). Přiložením mikrofonu k ústům panenky panenka zpívá. Pokud se mikrofon oddělá, hraje jen hudba písničky a mikrofon začne zesilovat zvuk pro funkci karaoke. Český box.
více... 

Panenka Bambolina Boutique 30cm

cena :819 Kč
zobrazit detail
*Nádherná panenka z exkluzivní kolekce Bambolina Boutique.* Panenka je mrkací, měří 30cm. Tato krásná panenka má svoje šatičky, botičky a stuhu ve vlasech. Její dlouhé bohaté a husté vlasy můžeš nejen česat, ale dokonce i umýt.
více... 

Panenka Bambolina Boutique 40cm

cena :1149 Kč
zobrazit detail
*Náhrerká Panenka Bambolina Boutique, měří 40cm.* Krásná panenka z exkluzivní kolekce Bambolina Boutique mrkací s dlouhými vlásky. Panenka má své šatičky, botičky a stuhu ve vlasech. Panenka má krásné dlouhé husté vlasy na česání.
více... 

Panenka miminko Bambolina 46cm

cena :1079 Kč
zobrazit detail
*Panenka miminko z exkluzivní kolekce Bambolina Boutique.* Krásné miminko s oblečkem, čepičkou a vlastní hračkou plyšovým králíčkem. Panenka je mrkací. Výška 46 cm.
více... 

Panenka moje první miminko Bambolina Boutique 36cm

cena :725 Kč
zobrazit detail
*Moje první miminko z exkluzivní řady Bambolina Boutique je krásná panenka o velikosti 36cm cm vhodná pro ty nejmenší děti. Panenka má měkké tělíčko, obleček, čepičku a bryndáček.
více... 

Panenka Evička s doplňky

cena :149 Kč
zobrazit detail
*Panenka Evička Favourites.* Miniaturní panenka je hračka o velikosti 12 cm, s různými doplňky pro volný čas. Panenka má krásné vlásky, které může Vaše holčička česat. Nevhodné pro děti do 3 let, obsahuje malé části.
více... 

Panenka Evička se zvířátkem z farmy

cena :199 Kč
zobrazit detail
*Panenka Evička se zvířátkem z farmy.* Panenka Evička v kalhotech s laclem a se šátkem ve vlasech se stará o zvířátko na farmě. Výška panenky 12 cm.
více... 
 

 

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky, doporučujeme Vám obchod Rono.cz.
Specialista na dětská elektrická auta.

Navštivte obchod Rono.cz
 
 
Nejprodávanější zboží:
 
Nejnovější zboží:
 
Seo servis
F © PortalWeb.cz - tvorba web stránek Hodnocení obchodu na Zbozi.cz Recenze obchodu na Heureka.cz

cena: 0 Kč