Obchod Zábavné Hračky Vám nabízí hračky, hry, inraktivní a robotické hračky a mnoho dalšího sortimentu pro zábavu dětí i dospělých.             tel.: (+420) 720 143 320
 

Obchod: Hledáte dárek pro děti? Co třeba Interaktivní lvíček Kokum, který se učí české povely. Najdete v sekci Robotické a interaktivní hračky. Zboží odesíláme i do Slovenské republiky.


 

Hry na profese, domečky

Nabídka 8 položek zboží. Seřadit podle: názvu ceny oblíbenosti nejnovější nejprodávanější

Dětský stan Krteček s kamarády

cena :529 Kč
zobrazit detail
Stan pro malé holčičky a kluky, kteří si chtějí zařídit svůj domeček pro hru i odpočinek. Děti milují skrýše, schovávačky a domečky, vytváří si tak kolem sebe vlastní imaginární svět, v němž prožívají svá dobrodružství a hry. Podpořte dětskou fantazii a pomozte dětem postavit domeček,třeba Vás za odměnu pozvou na návštěvu, na odpolední posezení u malého hrnečku kávy a minidortíku. Když se děti věnují jiné činnosti, může stan posloužit i jako úkryt pro hračky. Stan je určen pro vnitřní i venkovní použití na hladkém a suchém podkladu. Jednoduchá montáž, stabilní lehká konstrukce. Rozměry dětského stanu: 118x94x118 cm Je vyroben z nylonu a obsahuje pružné lamely. Hračka je vhodná pro děti od 3 let.
více... 

Dětský stan Doktorka Plyšáková

cena : 559 Kč
Sleva: 11%
akční cena : 499 Kč
zobrazit detail
*Dětský stan s oblíbenou postavičkou Doktorka Plyšáková. Každé dítě touží mít svou tajnou skrýš.* Krásný stan, který poskytuje skvělou zábavu pro všechny kluky a holky. Děti zbožňují domečky, skrýše a hru na schovávanou a v tomto stanu si užijí spoustu legrace a zábavy nejen se svými kamarády ale i s rodiči, kterým mohou ukázat jejich vlastní svět. Stan je určen do dětského pokojíčku, herny nebo dětského koutku. Rozměr: 75 x 90 X 75 cm (š x v x h)
více... 

Dětský stan Sofie První 4-boký rozkládací

cena :559 Kč
zobrazit detail
*Dětský stan s oblíbenou postavičkou Sofie první. Každé dítě touží mít svou tajnou skrýš.* Krásný stan, který poskytuje skvělou zábavu pro všechny kluky a holky. Děti zbožňují domečky, skrýše a hru na schovávanou a v tomto stanu si užijí spoustu legrace a zábavy nejen se svými kamarády ale i s rodiči, kterým mohou ukázat jejich vlastní svět. Stan je určen do dětského pokojíčku, herny nebo dětského koutku. Rozměr: 75 x 90 X 75 cm (š x v x h)
více... 

Domek/stan KRTEK 95x72x102cm

cena :689 Kč
zobrazit detail
*Nádherně barevný dětský stan ve tvaru domečku s motivem Krtečka nabídne skvělou zábavu pro všechny kluky i holky.* Dopřejte svým dětem v pokojíčku svůj vlastní domeček, nebo na zahradě úkryt před sluníčkem. Stan je lehký a snadlo se složí, proto ho můžete vzít všude sebou.
více... 

Sada nářadí Pat a Mat s vrtačkou 24cm na setrvačník

cena :315 Kč
zobrazit detail
*Sada nářadí Pat a Mat s vrtačkou plast 24cm na setrvačník v krabici.* Neexistuje snad nikdo, kdo by neznal příběhy dvou sousedů Pata a Mata. Tato úžasná sada nářadí v jejich designu, je určena především pro mladé kutily. Dětská montážní sada, jejíž součástí jsou základní nástroje, pomáhá rozvíjet dětskou fantazii, zručnost a motoriku.
více... 

Sada nářadí Pat a Mat s přilbou 24x18cm

cena :249 Kč
zobrazit detail
*Sada nářadí plast Pat a Mat s přilbou 24x18cm v síťce.* Neexistuje snad nikdo, kdo by neznal příběhy dvou sousedů Pata a Mata. Tato úžasná sada nářadí v jejich designu, je určena především pro mladé kutily. Dětská montážní sada, jejíž součástí jsou základní nástroje, pomáhá rozvíjet dětskou fantazii, zručnost a motoriku. Tyto propracované plastové hračky věrně napodobují skutečné nářadí. Jejich velikost je přizpůsobena dětské ruce. Rozměr přilby: 24×18cm Materiál: plast
více... 

Dětská elektronická pokladna s dotykovým panelem a mikrofonem

cena : 1049 Kč
Sleva: 5%
akční cena : 999 Kč
zobrazit detail
SMOBY dětská elektrická pokladna je kvalitní a moderní hračka pro malé děti, které rády pomáhají při nákupech, obdivují prodavačky u pokladny a při hře je pak rády napodobují. Je vyrobena z kvalitního plastu, který je odolný a dlouho vydrží. Je proveden ve svěžích barvách. Jde o kombinaci bílé a světle zelené barvy, které rozzáří každý dětský pokoj. Pokladna vypadá velmi realisticky a je zmenšeninou pokladen ze supermarketů. Děti rády napodobují činnosti dospělých a nákupy patří k téměř každodennímu programu. Pokladna disponuje dotykovým displejem, který má funkčnost kalkulačky a displeji se zbožím. Kalkulačka dokáže sčítat, odčítat, dělit a násobit. Stejně tak se odtud ovládá funkční mikforon, který je součástí pokladny.
více... 

Dětská pokladna s českým zbožím

cena :499 Kč
zobrazit detail
Parádní pokladna s funkční kalkulačkou, LCD displejem a zvukovo-světelným efektem vyžaduje 3 ks baterií typu AA, které nejsou součástí balení. Balení dále obsahuje napodobeniny s typicky českými druhy potravin, scanner, platební kartu a peníze. Přenes se na chvíli do role skutečného obchodníka a otevři si vlastní obchod! Zapoj do obchodování i své kamarády a máte o zábavu postaráno.
více... 
 

 

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky, doporučujeme Vám obchod Rono.cz.
Specialista na dětská elektrická auta.

Navštivte obchod Rono.cz
 
 
Nejprodávanější zboží:
 
Nejnovější zboží:
 
Seo servis
F © PortalWeb.cz - tvorba web stránek Hodnocení obchodu na Zbozi.cz Recenze obchodu na Heureka.cz

cena: 0 Kč