Obchod Zábavné Hračky Vám nabízí hračky, hry, inraktivní a robotické hračky a mnoho dalšího sortimentu pro zábavu dětí i dospělých.             tel.: (+420) 720 143 320
 

Obchod: Hledáte dárek pro děti? Co třeba Interaktivní lvíček Kokum, který se učí české povely. Najdete v sekci Robotické a interaktivní hračky. Zboží odesíláme i do Slovenské republiky.


 

Houpací koně

seřadit podle: názvu | ceny

Houpací kůň Pony se svou hračkou

cena :1499 Kč
zobrazit detail
*Neobyčejně krásný houpací kůň Pony se svou hračkou v kapsičce. Skvělý dárek pro děti.* Koník je balen samostatně v krabici, která může být použitá i jako dárkové balení. *Charakteristika:* - koník pohybuje ocáskem i tlamou a řehtá - příjemný materiál - koník má sedlo, dřevěné rukojeti a dřevěné stupátka no nohy - plyšová hračka - houpací dřevěné lišty - možnost demontáže houpacího rámu - baterie (3x AA) nejsou součástí hračky - nosnost do 30 kg *Rozměry:* cca 74x28x58 cm Pozn.: U varianty v růžové barvě je doba dodání do 5 dnů.
více...

Houpací koník Mustang bílo-černý grošovaný

cena :1399 Kč
zobrazit detail
*Houpací koník s mnoha vychytávkami. Koník je balen samostatně v krabici, která může být použitá i jako dárkové balení.* *Charakteristika:* - koník pohybuje ocáskem i tlamou a řehtá - příjemný plyšový materiál - koník má sedlo s třmeny, uzdu a dřevěné rukojeti - možnost demontáže houpacího rámu - baterie (3x AA) nejsou součástí hračky - nosnost do 30 kg *Rozměry bez houpací lišty:* 60x28x55 cm Součástí plyšová hračka.
více...

Houpací hračka žirafa se zvuky

cena :1090 Kč
zobrazit detail
*Houpací žirafa s mnoha vychytávkami. * Hračka má textilní imitaci sedla, dřevěné rukojeti a drevěný houpací rám. Houpání je pro malé děti velmi důležité, stimuluje jejich smysly. Žirafa po zmáčknutí ouška hraje melodii. Dítě si samo dokáže dosáhnout z hřebu na ouško a spustit melodii. Žirafa je vyrobena z měkkého plyšového materiálu, díky čemuž si Vaše dítě může dlouho užívat skvělou zábavu. Vhodné pro děti od 18 měsíců. *Rozměry: * *Hračka s houpací částí:* dxvxš: cca 75x85x31 cm. *Výška sedadla od země:* cca 50 cm. Baterie (2x AA) nejsou součástí balení.
více...

Houpací křesílko medvídek se zvuky

cena :1249 Kč
zobrazit detail
Houpací medvídek PlayTo s mnoha vychytávkami. Hračka má sedlo, dřevěné rukojeti a dřevěná stupátka na nohy. Medvídek po zmáčknutí tlapky hraje melodii. Tlapky jsou měkké a pohyblivé. Sedlo je pohodlné, bezpečné a krásně tvarované. Dítě lze připoutat pomocí bezpečnostního pásu. Vhodné pro děti od 18 měsíců. *Rozměry:* Hračka s houpací části: dxvxš: cca 65x60x40 cm. Výška sedadla od země: cca 25 cm. Křesílko: šxhxv: cca 20x17x26 cm. Stupátko na nohy: dxš: cca 13x3 cm.
více...

Houpací křesílko pejsek se zvuky

cena :1249 Kč
zobrazit detail
*Houpací pejsek s mnoha vychytávkami. * Hračka má sedlo, dřevěné rukojeti a dřevěná stupátka na nohy. Pejsek po zmáčknutí tlapky hraje melodii. Tlapky jsou měkké a pohyblivé. Sedlo je pohodlné, bezpečné a krásně tvarované. Je vybaveno bezpečnostním pásem. Vhodné pro děti od 18 měsíců. *Rozměry:* Hračka s houpací části: dxvxš: cca 65x52x40 cm. Výška sedadla od země: cca 25 cm. Křesílko: šxhxv: cca 20x17x26 cm. Stupátko na nohy: dxš: cca 13x3 cm.
více...

Houpací kůň Jurášek

cena : 1499 Kč
Sleva: 15%
akční cena : 1275 Kč
zobrazit detail
*Neobyčejně krásný houpací kůň Pony Figaro. Skvělý dárek pro děti.* Koník je balen samostatně v krabici, která může být použitá i jako dárkové balení. Aktuálně jsou koníky bez červené stuhy. *Charakteristika:* - koník pohybuje ocáskem i tlamou a řehtá - příjemný materiál - koník má sedlo, dřevěné rukojeti a dřevěné stupátka no nohy - plyšová hračka - houpací dřevěné lišty - možnost demontáže houpacího rámu - baterie (3x AA) nejsou součástí hračky - nosnost do 30 kg *Rozměry:* cca 74x28x58 cm
více...

Houpací kůň Pony s hračkou

cena :1499 Kč
zobrazit detail
*Neobyčejně krásný houpací kůň Pony Bruno. Skvělý dárek pro děti.* Koník je balen samostatně v krabici, která může být použitá i jako dárkové balení. *Charakteristika:* - koník pohybuje ocáskem i tlamou a řehtá - příjemný materiál - koník má sedlo, dřevěné rukojeti a dřevěné stupátka no nohy - plyšová hračka - houpací dřevěné lišty - možnost demontáže houpacího rámu - baterie (3x AA) nejsou součástí hračky - nosnost do 30 kg *Rozměry:* cca 74x28x58 cm
více...

Houpací kůň plyšový se zvuky

cena :969 Kč
zobrazit detail
*Houpací kůň plyšový se zvuky s mnoha vychytávkami.* Po zmáčknutí oušek koník pohybuje ocáskem, vydává zvuky a zpívá písničku. Koníka lze z houpacího rámu sundat a použít jako samostatnou plyšovou hračku. - koník pohybuje ocáskem a řehtá - příjemný plyšový materiál - koník má sedlo s třmeny, uzdu a dřevěné rukojeti - možnost demontáže houpacího rámu - baterie nejsou součástí hračky - výška vč. houpací lišty cca 42 cm - nosnost do 30 kg
více...

Houpací kůň Princess pohyblivý se zvuky

cena :1369 Kč
zobrazit detail
*Houpací kůň Princess s mnoha vychytávkami. Skvělý dárek pro holčičky.* Koníka lze z houpacího rámu sundat a použít jako samostatnou plyšovou hračku. Je balen samostatně v krabici, která může být použitá i jako dárkové balení. *Charakteristika:* - koník pohybuje ocáskem i tlamou a řehtá - příjemný plyšový materiál - koník má sedlo, uzdu a dřevěné rukojeti - možnost demontáže houpacího rámu - baterie (3x AA) nejsou součástí hračky - nosnost do 30 kg *Rozměry:* 74x28x72 cm
více...

Houpací kůň plyšový, pohyblivý se zvuky

cena :1289 Kč
zobrazit detail
Houpací koník s mnoha vychytávkami. Koník je balen samostatně v krabici, která může být použitá i jako dárkové balení. - koník pohybuje ocáskem i tlamou a řehtá - příjemný plyšový materiál - koník má sedlo s třmeny, uzdu a dřevěné rukojeti - možnost demontáže houpacího rámu - baterie (3x AA) nejsou součástí hračky - nosnost do 30 kg Rozměry bez houpací lišty: 60x28x55 cm, výška k sedlu: 49 cm.
více...

Houpací kůň Mustang plyšový, pohyblivý se zvuky

cena :1289 Kč
zobrazit detail
Houpací koník Rony plyšový, pohyblivý se zvuky. Koník je balen samostatně v krabici, která může být použitá i jako dárkové balení. *Charakteristika:* - koník pohybuje ocáskem i tlamou a řehtá - příjemný plyšový materiál - koník má sedlo s třmeny, uzdu a dřevěné rukojeti - možnost demontáže houpacího rámu - baterie (3x AA) nejsou součástí hračky - nosnost do 30 kg *Rozměry:* cca 74x28x72 cm, výška k sedlu cca 49 cm Aktuálně jsou koníky bez červené stuhy.
více...

Houpací křesílko králíček se zvuky

cena :1249 Kč
zobrazit detail
Neobyčejný krásný houpací králíček s mnoha vychytávkami. Houpání je pro malé děti velmi důležité, stimuluje jejich smysly. Králíček vydává zvuky. Je vyroben z měkkého plyšového materiálu, díky čemuž si Vaše dítě může dlouho užívat skvělou zábavu. Hračka má sedlo a dřevěné rukojeti. Sedlo je pohodlné, bezpečné a krásně tvarované. Vhodné pro děti od 18 měsíců. Varianta v růžové barvě bude dostupná od 10.04.2018.
více...

Houpací křesílko vláček se zvuky

cena :1239 Kč
zobrazit detail
*Neobyčejně krásný houpací vláček se zvuky s mnoha vychytávkami. * Houpání je pro malé děti velmi důležité, stimuluje jejich smysly. Vláček vydáva zvuky. Je vyroben z měkkého plyšového materiálu, díky čemuž si Vaše dítě může dlouho užívat skvělou zábavu. Hračka má sedlo a dřevěné rukojeti. Sedlo je pohodlné, bezpečné a krásně tvarované. Vhodné pro děti od 18 měsíců.
více...

Houpací křesílko oslík se zvuky

cena :1349 Kč
zobrazit detail
*Neobyčejně krásný houpací oslík se zvuky s mnoha vychytávkami. * Houpání je pro malé děti velmi důležité, stimuluje jejich smysly. Oslík vydáva zvuky. Je vyroben z měkkého plyšového materiálu, díky čemuž si Vaše dítě může dlouho užívat skvělou zábavu. Hračka má sedlo a dřevěné rukojeti. Sedlo je pohodlné, bezpečné a krásně tvarované. Vhodné pro děti od 18 měsíců.
více...

Houpací křesílko beruška se zvuky

cena :1229 Kč
zobrazit detail
*Neobyčejně krásná houpací beruška se zvuky s mnoha vychytávkami. * Houpání je pro malé děti velmi důležité, stimuluje jejich smysly. Beruška vydáva zvuky. Je vyrobena z měkkého plyšového materiálu, díky čemuž si Vaše dítě může dlouho užívat skvělou zábavu. Hračka má sedlo a dřevěné rukojeti. Sedlo je pohodlné, bezpečné a krásně tvarované. Vhodné pro děti od 18 měsíců.
více...

Houpací kůň pohyblivý se zvuky

cena :1125 Kč
zobrazit detail
*Neobyčejný krásný houpací koník s mnoha vychytávkami.* - koník pohybuje ocáskem a řehtá - příjemný plyšový materiál - koník má sedlo s třmeny, uzdu a dřevěné rukojeti - možnost demontáže houpacího rámu - baterie nejsou součástí hračky - nosnost do 30 kg Barva houpací lišty se může lišit. Rozměry: s houpací lištou: vxdxš: cca 75x80x34 Výška od země po sedlo: cca 54 cm. *Rozměry bez houpací lišty:* 60x28x55 cm - součástí plyšová hračka
více...
 

 

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky, doporučujeme Vám obchod Rono.cz.
Specialista na dětská elektrická auta.

Navštivte obchod Rono.cz
 
 
Nejprodávanější zboží:
 
Nejnovější zboží:
 
Seo servis
F © PortalWeb.cz - tvorba web stránek Hodnocení obchodu na Zbozi.cz Recenze obchodu na Heureka.cz

cena: 0 Kč