Obchod Zábavné Hračky Vám nabízí hračky, hry, inraktivní a robotické hračky a mnoho dalšího sortimentu pro zábavu dětí i dospělých.             tel.: (+420) 720 143 320
 

Obchod: Hledáte dárek pro děti? Co třeba Interaktivní lvíček Kokum, který se učí české povely. Najdete v sekci Robotické a interaktivní hračky. Zboží odesíláme i do Slovenské republiky.


 

Dětské hudební nástroje

Nabídka 13 položek zboží. Seřadit podle: názvu ceny oblíbenosti nejnovější nejprodávanější

Dětská kytara s popruhem

cena :370 Kč
zobrazit detail
Staň se malým kytaristou i ty!! Dětská kytara se čtyřmi strunami a rockerským popruhem potěší nejednoho nadšeného hráče na kytaru. materiál: plast rozměr balení: 7x64x24cm
více... 

Dětská tahací harmonika - akordeon

cena :685 Kč
zobrazit detail
Tento akordeon je speciálně vyvinut pro děti. Je menší a má méně kláves, aby bylo jednodušší se na něj naučit hrát. Rozvíjí dětskou představivost, motoriku, logické myšlení a hravost. Proměňte vaše dítě v malého hudebníka. Rozměry produktu 19 x 13 x 25 cm.
více... 

Dětská dřevěná kytara, 60cm

cena :390 Kč
zobrazit detail
Klasická kytara ze dřeva (hračka) pro děti, malé rockery a hudebníky, seznamuje dítě s hudebním nástrojem a možná vzbudí touhu po tom, učit se na ní hrát.
více... 

Dětská akustická kytara s trsátkem

cena :329 Kč
zobrazit detail
Klasická kytara ze dřeva (hračka) pro děti, malé rockery a hudebníky, seznamuje dítě s hudebním nástrojem a možná vzbudí touhu po tom, učit se na ní hrát. Délka: 55 cm Nelze vybrat konkrétní druh, zasíláme dle skladové dostupnosti. Uvedená cena je za 1 kytaru.
více... 

Dětské ukulele dřevěné, 44cm

cena :349 Kč
zobrazit detail
Dětské ukulele je hudební hračka vhodná pro nejmenší děti. Hudební nástroje vzbuzují v dětech zájem o hudbu a podporují nácvik rytmu. Délka: 44 cm
více... 

Dětský bubínek Včelka Mája, průměr 17cm

cena :299 Kč
zobrazit detail
Do pochodu si může hrát i Váš malý muzikant. Stačí vzít do ruky paličky a bubnovat o sto šest. Bubínek Vás seznámí s včelkou Májou a jejími kamarády, kteří Vás budou provázet při každém hraní. Dřevěné paličky jsou součástí balení. Vše je vyrobeno z kvalitního nezávadného materiálu. Vhodné pro děti od 3let.
více... 

Bubínek s dětskými motivy, průměr 20 cm

cena :299 Kč
zobrazit detail
Krásný dětský, červenomodrý plechový bubínek z plechu, s pestrým potiskem "vláček plný hraček" v setu se dvěma paličkami. Bubínek má provázek na zavěšení přes krk, pro možnost bubnovat i za chůze či pokud se vydáte na pochod. Bubínek dětem pomáhá rozvíjet cit pro rytmus. Každé dítě miluje zvuky, a tento bubínek mu umožní seznámit se se světem hudby. Velikost: 20 x 20 x 12 cm.
více... 

Dětský bubínek kolotoč, průměr 20 cm

cena :299 Kč
zobrazit detail
Krásný dětský, červený plechový bubínek z plechu, s pestrým potiskem "pouťový kolotoč" v setu se dvěma paličkami. Bubínek má provázek na zavěšení přes krk, pro možnost bubnovat i za chůze či pokud se vydáte na pochod. Bubínek dětem pomáhá rozvíjet cit pro rytmus. Každé dítě miluje zvuky, a tento bubínek mu umožní se se světem hudby seznámit. Velikost : 20 x 20 x 12 cm.
více... 

Dětský bubínek s motivem indiáni, průměr 20 cm

cena :299 Kč
zobrazit detail
Krásný dětský, červený plechový bubínek z plechu, s pestrým potiskem "indiáni" v setu se dvěma paličkami. Bubínek má provázek na zavěšení přes krk, pro možnost bubnovat i za chůze či pokud se vydáte na pochod. Bubínek dětem pomáhá rozvíjet cit pro rytmus. Každé dítě miluje zvuky, a tento bubínek mu umožní se se světem hudby seznámit. Velikost : 20 x 20 x 12 cm.
více... 

Dětská trumpeta

cena :309 Kč
zobrazit detail
Trumpeta patří mezi oblíbené hračky – tento hudební nástroj je vhodný pro všechny děti. Rozvíjí dětskou motoriku, hudební sluch a hravost. Rozměry: 16 x 10 x 43 cm
více... 

Dětská kytara Cars

cena :265 Kč
zobrazit detail
Dětská plystová kytara s motivem oblíbené dětské pohádky Auta. Rozměry kytary: 42 x 11 cm Rozměry balení: cca 50 x 19 cm.
více... 

Dřevěná flétna přírodní

cena :245 Kč
zobrazit detail
Oblíbený dechový hudební nástroj, na který se dítě rychle a snadno naučí hrát. Jednoduchým zavíráním jednotlivých otvorů prsty a foukáním do zobce vznikají jemné tóny. Rozměry: 4 x 34 x 4 cm
více... 

Flétna Hledá se Dory

cena :205 Kč
zobrazit detail
Dětská plastová flétna o délce cca 28 cm s motivem oblíbené pohádky Hledá se Dory. Oblíbený dechový hudební nástroj, na který se dítě rychle a snadno naučí hrát. Jednoduchým zavíráním jednotlivých otvorů prsty a foukáním do zobce vznikají jemné tóny.
více... 
 

 

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky, doporučujeme Vám obchod Rono.cz.
Specialista na dětská elektrická auta.

Navštivte obchod Rono.cz
 
 
Nejprodávanější zboží:
 
Nejnovější zboží:
 
Seo servis
F © PortalWeb.cz - tvorba web stránek Hodnocení obchodu na Zbozi.cz Recenze obchodu na Heureka.cz

cena: 0 Kč