Obchod Zábavné Hračky Vám nabízí hračky, hry, inraktivní a robotické hračky a mnoho dalšího sortimentu pro zábavu dětí i dospělých.       infolinka: (+420) 774 027 827
 

Obchod: Hledáte dárek pro děti? Co třeba Interaktivní lvíček Kokum, který se učí české povely. Najdete v sekci Robotické a interaktivní hračky. Zboží odesíláme i do Slovenské republiky.


 

Dětské hudební nástroje

seřadit podle: názvu | ceny

Dětská kytara s popruhem

cena :370 Kč
zobrazit detail
Staň se malým kytaristou i ty!! Dětská kytara se čtyřmi strunami a rockerským popruhem potěší nejednoho nadšeného hráče na kytaru. materiál: plast rozměr balení: 7x64x24cm
více... 

Dětská dřevěná kytara, 60cm

cena :390 Kč
zobrazit detail
Klasická kytara ze dřeva (hračka) pro děti, malé rockery a hudebníky, seznamuje dítě s hudebním nástrojem a možná vzbudí touhu po tom, učit se na ní hrát.
více... 

Dětská akustická kytara s trsátkem

cena :329 Kč
zobrazit detail
Klasická kytara ze dřeva (hračka) pro děti, malé rockery a hudebníky, seznamuje dítě s hudebním nástrojem a možná vzbudí touhu po tom, učit se na ní hrát. Délka: 55 cm Nelze vybrat konkrétní druh, zasíláme dle skladové dostupnosti. Uvedená cena je za 1 kytaru.
více... 

Dětské ukulele dřevěné, 44cm

cena :349 Kč
zobrazit detail
Dětské ukulele je hudební hračka vhodná pro nejmenší děti. Hudební nástroje vzbuzují v dětech zájem o hudbu a podporují nácvik rytmu. Délka: 44 cm
více... 

Dětský bubínek Včelka Mája, průměr 17cm

cena :299 Kč
zobrazit detail
Do pochodu si může hrát i Váš malý muzikant. Stačí vzít do ruky paličky a bubnovat o sto šest. Bubínek Vás seznámí s včelkou Májou a jejími kamarády, kteří Vás budou provázet při každém hraní. Dřevěné paličky jsou součástí balení. Vše je vyrobeno z kvalitního nezávadného materiálu. Vhodné pro děti od 3let.
více... 

Bubínek s dětskými motivy, průměr 20 cm

cena :299 Kč
zobrazit detail
Krásný dětský, červenomodrý plechový bubínek z plechu, s pestrým potiskem "vláček plný hraček" v setu se dvěma paličkami. Bubínek má provázek na zavěšení přes krk, pro možnost bubnovat i za chůze či pokud se vydáte na pochod. Bubínek dětem pomáhá rozvíjet cit pro rytmus. Každé dítě miluje zvuky, a tento bubínek mu umožní seznámit se se světem hudby. Velikost: 20 x 20 x 12 cm.
více... 

Dětský bubínek kolotoč, průměr 20 cm

cena :299 Kč
zobrazit detail
Krásný dětský, červený plechový bubínek z plechu, s pestrým potiskem "pouťový kolotoč" v setu se dvěma paličkami. Bubínek má provázek na zavěšení přes krk, pro možnost bubnovat i za chůze či pokud se vydáte na pochod. Bubínek dětem pomáhá rozvíjet cit pro rytmus. Každé dítě miluje zvuky, a tento bubínek mu umožní se se světem hudby seznámit. Velikost : 20 x 20 x 12 cm.
více... 

Dětský bubínek s motivem indiáni, průměr 20 cm

cena :299 Kč
zobrazit detail
Krásný dětský, červený plechový bubínek z plechu, s pestrým potiskem "indiáni" v setu se dvěma paličkami. Bubínek má provázek na zavěšení přes krk, pro možnost bubnovat i za chůze či pokud se vydáte na pochod. Bubínek dětem pomáhá rozvíjet cit pro rytmus. Každé dítě miluje zvuky, a tento bubínek mu umožní se se světem hudby seznámit. Velikost : 20 x 20 x 12 cm.
více... 

Dotyková hrající podložka Krteček

cena :509 Kč
zobrazit detail
Dotyková hrající podložka Krteček o rozměrech cca 68 x 40 cm se 4 tkalouny - možnost uvázání. Vydává zvuky. Automatické vypínání - nedotknete-li se piánka po dobu 1 minuty,vypne se samo. Provoz na 3 baterie AAA.
více...
 

 

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky, doporučujeme Vám obchod Rono.cz.
Specialista na dětská elektrická auta.

Navštivte obchod Rono.cz
 
 
Nejprodávanější zboží:
 
Nejnovější zboží:
 
Seo servis
F © PortalWeb.cz - tvorba web stránek Hodnocení obchodu na Zbozi.cz Recenze obchodu na Heureka.cz

cena: 0 Kč